Elektrotekno Üyeliği Olan Var Mı?

time

Üye
Merhaba.

Elektrotekno sitesinden bir dosya indirmek istiyorum ama üyeliğim yok. Üyeliği olan varsa indirip atabilir mi, ya da referans kodu yollayabilir mi kayıt olayım?

Ben kurumsal şirket mail adresi de verdim yinede dönüş olmadı elektrotekno da sanırım kimse kalmamış terk edilmiş kasaba gibi.Bende çok aradım referans kodu ama kimsede yok olan varsa bana da verirse sevinirim. :)

yardım edecek var mı bende dosya indirmek istiyorum puanım kalmadı

mail adreslerinizi yazarsanız 2-3 tane referans gönderebilirim sanırım ;) Ama bu aralar o site artık çok özel bir site değil dosya falan lazımsa bir çoğu patlak çıkabiliyo yada ismi kadar sağlam olmuyor...

o siteye üye olmak FBI girmekten daha zor zamanında bende çok uğraştım ama üye olamadım maalesef ... :(

Aslinda burasi oraya bin ceker ama bazi paylasimlardan dolayi isimiz dusuyor iste.Uye olamamamizin sebebide site yetkililerinin ilgisizligi.Sanki iflas edip kacan tuccarlara benziyorlar.Hatta oranin yetkililerinden biri burayi okursa bi zahmet buradan yanitlasinlar

Telefondan yazdim

bu adresteki staj defteri lazım biraz acil atabilecek var mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:
************* adresime davetiye gönderirseniz memnun olurum.şimdiden teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,215
Kullanıcılar
449,997
Son üye
Ali5534

Yeni konular

Geri