Elektrik tesisatcısı kac para kazanir?

veysel4814

Üye
Elektrik bölümünü bitirdiğimde dükkan hazır babam dükkanı bana verecek.Planım Şöyle: dükkanda elektrik malzemesi satacam ,evlere elektrik tamirine gidecem, tesisat döseyecem.Bu planla aylık nekadar kazanırım? Eğer fazla kazanamıcaksam polis olucam lütfen bilen biri yorum yazsin.

Nasip kismet cok garip bir soru sormussunuz.

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Elektrik bölümünü bitirdiğimde dükkan hazır babam dükkanı bana verecek.Planım Şöyle: dükkanda elektrik malzemesi satacam ,evlere elektrik tamirine gidecem, tesisat döseyecem.Bu planla aylık nekadar kazanırım? Eğer fazla kazanamıcaksam polis olucam lütfen bilen biri yorum yazsin.
Arkadaşım öncelikle her şey para değil. Bu şekilde düşünüp müşteri memnuniyeti elde edemezsen seni hiç kimse arızalara çağırmaz aynı zamanda malzeme de almaz. Öncelikle işini sev, müşteri memnuniyeti sonra kazanç. Unutma kazanç elde etmek istiyorsan önce ilk 2 şeyi yapman lazım. Yok yapamam diyosan POLİS ol.

arkadaşım sen en iyisi polis ol bu mesleğin sıkıntılarına ve kazanacağın paraya göre sen bu işi yürütemessin

tahminimce sen POLİS olacan ,polis ol kurtar kendini devletten maaş ne güzel sıkıntı yok problem yok.
elektrik işi yaparsan oda olur ama yok iş güç, yok iş yaptım paramı alamadım, özel sektöre girersen kriz adını duydun hazırla kendini heran kapıda bulabilirsin bu dediğim yalakalar için geçerli değil.
ALLAH sonunu hayırlı etsin

ilk önce nerde yaşadığına,bölgende ne kadar elektrikçi olduğuna,babanın müşteri kitlesine bağlı. daha sonra senin ustalığına iş kalitene bağlı. bu işten aç kalan yoktur ancak milyoner olan da yoktur. çok insanlar tanıyorum polisten avukattan çok para kazanan. çok insanlar tanıyorum dükkana sinek avlayan. Yani senin iş önce Allah'a sonra iş becerine bağlı. analitik düşün mühendis olmak iste. Mühendislik bürosu aç hem de malzeme sat. rakiplerin olmasın sımdı rakip gördüklerin sana belge imzası için gelsin. onlara da toptancılık yap ;)

Forum istatistikleri

Konular
128,409
Kullanıcılar
450,314
Son üye
Şuayıp çelebi

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri