Elektrik Teknikeri

nebel01

Üye
Herkese selam..
Yeni mezun elektrik teknikeriyim.Özel sektörde çalışmayı düşünüyorum..Şuan kpss ve dgs ye hazırlanıyorum..Ama amacım zaman kaybetmeksizin çalışmaya başlamak.
-Diğer arkadaşlarımın açtıkları konularıda inceledim,içler acısı bir durum var..Bana göre önce Elektrik teknikeri ne yapar? durumu incelenmeli..Herhangi bir şirkette işe başladığımızda nelerle karşılaşabiliriz?kendimizi oraya göre ve istenilen konularda nasıl geliştirebiliriz?bunlar konuşulmalıdır..

arkadaşım tekniker teknisyen diye fark yoktur mühendis olmadıkan sonra kendini geliştirmeye bağlı .Bilgi ve tecrübe onemlidir bunları pratige dokmen gerekir tabi tecrübede yasadıkça cogalır .Bu işi yapmaya kesin kararlıysan sabır ve öz veride gerekli

Ne iş olsa yapar demekten başka söylenecek bir söz yok çünkü özel sektörde teknikerlik diye bir görev yoktur. Ya beyaz yakasındır ya mavi yaka ne okuduğun çok önemli değil( lise mezunu beyaz yakada olur elektrik öğretmeni mavi yaka sanayide çok böyle sen ne yap ne et hayatından gerekirse 1 seneyi sil ya dgs yi yada kpss yi kazan kolay gelsin

acil eleman arıyorum acil dönersen sevinirim. 0532 7241335

Forum istatistikleri

Konular
128,360
Kullanıcılar
450,232
Son üye
burak.s

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri