Elektrik meslek lisesi mezunu Personel alınacaktır.Avcılar-İstanbul

Kişisel düşüncem bu maaş ile sürekli eleman sirkülasyonu yaparsınız. Kalıcı eleman zor bulunur. Ancak liseden yeni mezun birisi bu maaş ile uzun süre çalışır oda kendini geliştirdiği an kaçar.

Siz ve bir önceki mesajda ücreti az gören arkadaşlarım; bakıyorum da ikisi de mesajı akıllı telefondan göndermiş... Bence maaş gayet güzel memur maaşı mı bekliyorsunuz ne bekliyorsunuz anlamıyorum.
Sayın @cemkaratepe çok merak ediyorum ;
Sizde patron musunuz?
Sizin maaşınız nedir?
Ailenizde kaç kişide akıllı telefon var?
Evinizde kaç kişi çalışıyor?
.
.
.
.
Bu gibi soruları çoğaltabilirim fakat emin olduğum birşey varsa oda ailenizde sizde dahil en az 2 kişi akıllı telefon kullanıyor değil mi?

Buraya kadar yazdıklarımdan herhangi bir sonuç,anlam,ders,insanlık,alınterinin anlamı,hak nedir,hukuk nedir v.s. çıkartamadıysanız haber verinde devam edeyim.....

Yaaww bu ilanı veren arkadaşa sora bilirmiyim..a.g.i ssk+yol+falan yazmışsın He bide yılda 1 zam demişsin. Bunlar olmadan çalışan veya calistirabildiginiz iscilerinizdemi var

Bunlar iş aktinde devlete olan yükümlülüğünüz zaten yoldan cçöpünü attirmaya adam cevirsen 1000tlni alir.boyle ilan vercekler vermesin ilan tehlikesiz garsonluk falan yaparim pazara çıkarım. .HEEEYYY ELEKTRİK TEKNISYENI ARIYON VERDIGIN OLAN IYI OKU

elektrikçilik çok zor meslek herzaman kendini geliştirmek zorundasın. az maaşla yapılacak veya asgari ücretle çalışılacak meslek değildir.

Bu maaşa bulursunuz elbet. Ama bulduğunuz nasıl olur söyleyeyim. Daha tornavida tutmasını bilmeyen,ohm kanunu nedir bilmeyen,elektrikten zerre anlamayan,aman arıza çıkmasın yoksa ne yaparız diyen,makinalara dokunmaya korkan,sağlam makinayı bozan,üretimi durduran adam bulursunuz. Adam gibi eleman bulmak istiyorsanız net 2 bin vereceksin ki bulasın

Son düzenleme:
Günübirlik eleman alımı yapmak için verdiğiniz ücretle gününüz kurtulur mu bilemem

Forum istatistikleri

Konular
128,252
Kullanıcılar
450,067
Son üye
ERENLER04

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri