Elektrik mı yok?

Internette araştırmalar yapın.
Videoyu izlerseniz direk çalışma ile yarı çözüm motor çalışıyormu ? anlarsınız.
Motorda tık yok bir çok video izledim hatta bu model motor tamir videoları da çok ama yinede motoru calistirmadi çözümler

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Motorda tık yok bir çok video izledim hatta bu model motor tamir videoları da çok ama yinede motoru calistirmadi çözümler

Tarafinizdan ölçüm veya servis ölçüm .
Başka prizde deneyin.
Kabloları ölçün kopukluk olabilir .

Konu başlığı Elektrik mi yok?
Ne bilelim belkide yoktur. Buna başka nasıl verilebilir ki?
Yazarken nokta virgül kullanmaya özen gösterirseniz benim gibi cahillerin anlaması kolay olur.

Bu motorda kart yok çok küçük bir motor ölçüm cihazı keşke olsaydı kalmamış bulamadım başka köy yeri bura tek seçenek ana kablo yerine başka bir kablo denemek

Ben meslekten olduğumu söylemedim burası soru cevap yeri niteliğinde değil mi soru sordum insan gibi cevap vermen gerekirdi bilmiyorsan yorum yapma

vicdan sahibi olduğum için meslekten olmayan kişilere can ve mal güvenlikleri tehlikeye atmamak adına gereğinden fazla bilgi vermiyorum. bilmediğin için belirteyim vicdan insanda bulunur. özellikle iyi bildiğim bi konu olduğu için yorum yapma hakkım var ve bunu sizin gibiler engelleyemez.

Konu başlığınida değiştirmeniz Fantom p1200 marka elektrikli Süpürge makinasi arızası yardım isteği.

4184673_8ee1b.gif

Son düzenleme:
Çok elektrik süpürgesi tamir ettim %99 kablo ve makara sistemi sorunudur. Birisinde kablo kavrulmuştu, diğerinde kırılmıştı, bir diğerinde makara ile enerji verme kısmı bozuktu (bu kısım bilezikli asenkron motordaki sistem gibi çalışır)
Süpürge arizalarinda asıl sorun süpürgeyi açabilmektir onu başarabilen bir beyin azıcık elektrik bilgisi varsa sorunu halleder 😄

beyaz eşya ve küçük ev aletleri çok pahalı. ekonomi bozuk. servise para verilecek zamanda değiliz. malı bozulan aynı gün foruma üye olacak ve konu açacak. altına hücum gibi akın akın gelecekler, yetişemeyeceğiz. referans videolarınız bi kenarda dursun. forum inanılmaz iş yapacak.

beyaz eşya ve küçük ev aletleri çok pahalı. ekonomi bozuk. servise para verilecek zamanda değiliz. malı bozulan aynı gün foruma üye olacak ve konu açacak. altına hücum gibi akın akın gelecekler, yetişemeyeceğiz. referans videolarınız bi kenarda dursun. forum inanılmaz iş yapacak.
Sorumluluk Reddi belgesi benden olsun...

ben artık klavyemi kirletmiyorum. motor nasıl çalışır bilmeyen adama, asla şunu yap bunu yap demem. elektrik şakaya gelmez. hani ben onu sevmesem de, o beni fena halde seviyor. bilmeyene akıl vereyim de, çarpılsın mı?

On yıllar öncesi forumda teknik konular konuşulurken şimdi forum evinde düttürük bir cihazı bozulan vatandaşın gelip forum üyelerine fırça attığı bir konuma gelmiş. Acınası bir durum. Daha da acınası durum bir forum üyesine fırça atılırken diğer forum üyesi canhıraş biçimde fırça atanın derdine cevap yazmaya çalışıyor. Ayni zamanda trajikomik . Adam ne biçim sosyal grupsunuz lan siz deyip bir güzel kalaylasa yerden göğe haklı.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,470
Kullanıcılar
450,410
Son üye
Erc.cgz

Yeni konular

Geri