Elektrik, Elektronik, Otomasyon, Makina Fuarı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet sayın Kontrolkalemi üyesi dostlar;

15 - 18 Kasım 2007 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde Elektrik, Aydınlatma, Elektronik, Otomasyon, Enerji, Makina ve Kontrol sistemleri fuarında sn.şef - sn.bilir74 - sn.hobyyelektrik - sn.teknosistem ile bir araya geldik katılım az olsada kaydadeğer gusel sohbetlerımız oldu.Bu tarz etkinlikler ben eminimki bizim dostluk kavramımıza ve şahsımıza artı yonde cok sey eklıyecek.Fuarda dikkatimi çeken bir konuda çogu fırmanın sitemizi biliyor olması buda bizim gerçekten doğru bir iş yaptığımızın göstergesidir.Herkeze teşekkürler
Ayrıca sayın sef'e guzel fıkırlerı ve düşünceleri için teşekkürü bir borç bilirim.Ustalarımızdan öğreneceğimiz daha çok şey var.
YÜREĞİNE SAĞLIK HOCAM

Tanımanız için belirteyim

1inci resim soldan sağa: sn:sef --- sn.bilir74 ---- ben ---- birdost
2inci resim soldan sağa: sn:teknosistem --- sn:sef --- ben --- bir dost --- sn:hobbyelektrik --- sn:bilir74

S5001986.jpg

S5001985.jpg

S5001987.jpg

Değerli arkadaşlarım !

Sayın BuRçin'inde bahsettiği gibi çok güzel bir gün geçirdik. Katılımın az olması dışında harika oldu.

Fuar organizasyon şirketinden fotoğraf çekmek için izin istemeye gittiğimde " önceden haberimiz olsaydı bizde hazırlık yapardık " dediler.

Biz fuarı gezerken " kontrolkalemi.com üyeleri fuar alanımızı ziyaret ediyorlar " diye anons ettiler. Tabii ki çok hoşumuza gitti.

Ayrıca organizasyon şirketinin fotoğrafçısı da resmimizi çekti. Kendi dergilerinde yayınlayacaklarmış.

Başka bir fuarda buluşmak üzere HOŞÇAKALIN

Böyle güzel bir ortamın oluşmasına katkıda bulunan arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.Ayrıca sn.şef ve sn.burçin'in benimle sanki yıllardır tanışıyormuş gibi samimi ve içten sohpet etmeleri, bana diğer birkaç olumsuz detayı anında unutturdu.Gittiğime gerçekten fazlasıyla değdi.

merhaba öncelikle böyle bir organizasyonun yapılmasında başta sn şef olmaz üzere emegi geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. ben fuara geç katılmama ragmen çok güzel bir ortam vardı.

Vallahi bende fuara geldiinizin anonsunu duydum ama sizlerden birini göremedim. Neyse başka fuara artık.

Sayın Darky !

Bizlerde daha önce birbirimizi tanımıyorduk. Orada tanıştık. Ben cep numaramı yazmıştım. Şayet bir telefon etseydiniz buluşabilirdik.

Herhangi bir standda yan yana duruyorduk belkide. Başka fuarda inşaallah.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,203
Kullanıcılar
449,984
Son üye
riki35

Yeni konular

Geri