Elektrik bayilik alacağım ama kafam cok karışık lütfen yardım

y8mil

Üye
öncelikle herkese selam ve saygıalrımı sunarım böyle faydalı site actığınız icin tşkler. dünyaca ünlü sanko firmasıyla şanlıurfa yada adıyaman toptan elektrik bayiliği icin yüzde 80 anlaştık.ben bu işe internet araştırmaları ve duyumlarımla girişeceğim .en büyük faktörüm sanayi fabrikaları ve cevrem ve firmanın bölge hakimiyeti.ama nasıl olacak bu iş en az kac kişi calışır ve diyelimki aylık bir milyonluk fatura buldum bunda kazancım nasıl olacak.bu gibi soruların cevabını bulamıyorum ayrıca konuştumuzda genel müdürle ağustos sonuna kadar satışı türkiyede tüm firmalarca durdu dedi neden acaba bana bu konularda yardımcı olursanız cok memnun olurum saygılarımla hürmetlerimi sunarım

Meslekte cok tecrubeli sayilmam o sebepten bir tavsiye de bulunamam ancak gelismelerden haberdar edebilirseniz sevinirim ;)

Sen tek başına mı gireceksin bu işe ? tek başına zor olur sürkeli kontrol etmen gerekebilir.Bu yüzden işi bilen ve takip eden daha doğrusu hesabı kitabı çok iyi biriyle çalışmak daha doğru olur.Söylediğin bölgelerde malzeme ihtiyaçlarını karşılayan birçok firma var özellikle Şanlıurfada bu işi toptan yapan iki elin parmakları kadar firmadan daha fazla var.Adıyamanı bilmiyorum.İyi düşünmen gerekiyor.

riskli bir sektörtür ve bir o kadarda kazancı az olan sektörlerden bir tanesidir elektrik işinde asıl kazanç TAAHHÜT işindedir SAYGILAR

Forum istatistikleri

Konular
128,408
Kullanıcılar
450,313
Son üye
dnihatt1

Yeni konular

Geri