Elektrikçilerin çocukları hep kızı mı oluyor?

benimkiler kız ama arkadaşlardan erkek olanlarda var önemli olan vatana millete hayırlı olmaları deyilmi sizce

yaw,hiç olurmu öle şey....allahın işine karışmayın yaw....yok illa da karışıcaz diyosanız; ''tarla ne olursa olsun ekilen tohum çıkar o topraktan'' der susarım....ben yıllardır y.g de bilfiil çalışıyorum....lojmanım 380 kv merkez sahası içindeydi..ve evlere şenlik bi oğlum var...bence alakası yok.....

:)ben boyle duymadım duyduğun kot pantolon gıyenlerde ekserı kız olurmuş:)sebebıde erkeklerdekı yumurtalıklardakı erkek hormonları fazla sıcağa karşı dayanıksızmış ne derece doğru bılemem

benimde oğlum var arkadaşlar.

Merhaba;
Elektrikçilerin çocukları kızmı oluyor sorusunu genel bir açıklama yapmak gerekirse;
Elektrik enerjisi bilindiği üzere akım ve gerilimle doğru orantılı olarak manyetik akı yogunluğunun artmasına sebebiyet vermektedir.Bundan dolayıdır ki Elektrik Kuvvetli Akım Tesislerinde yani yüksek gerilim tesislerinde (Trafo merkezleri,Tali ve Dağıtım merkezleri,E.N.H.) uzun süre çalışanlar ciddi bir manyetik alana maruz kaldıklarından ve bu manyetik alanın çalışan kişiler üzerindeki x ve y kromozonlarında hızla değişime sebep olarak y kromozonlarının sayısını azalttığından (x-kız,y-erkek) çocukların kız olma olasılığını arttırmış ve bu teorinin doğruluk oranını yükseltmiştir.
Kısaca elektrikçilerin değilde,Yüksek GeriilmTesislerinde çalışarak uzun süreler manyetik alan içersinde olan kişilerin çocukları çogunlukla kız olmaktadır.Fakat unutulmamalıdır ki bu sadece bir teoridir.Kesin olarak Tıbbı bir tanı yoktur.Ancak araştırmak size kalmış çevrenizde Yüksek GeriilmTesislerinde çalışanların çocuklarına araştırın %80'ının kız çocuğu olduğunu göreceksiniz.
Tekrar belirtiyorum bu sadece bir teoridir,gerçeklik payı ancak tıbbi araştırmalar sonucnda açığa çıkabilir.
Saygılarımla...

Son düzenleme:
Merhaba;
Elektrikçilerin çocukları kızmı oluyor sorusunu genel bir açıklama yapmak gerekirse;
Elektrik enerjisi bilindiği üzere akım ve gerilimle doğru orantılı olarak manyetik akı yogunluğunun artmasına sebebiyet vermektedir.Bundan dolayıdır ki Elektrik Kuvvetli Akım Tesislerinde yani yüksek gerilim tesislerinde (Trafo merkezleri,Tali ve Dağıtım merkezleri,E.N.H.) uzun süre çalışanlar ciddi bir manyetik alana maruz kaldıklarından ve bu manyetik alanın çalışan kişiler üzerindeki x ve y kromozonlarında hızla değişime sebep olarak y kromozonlarının sayısını azalttığından (x-kız,y-erkek) çocukların kız olma olasılığını arttırmış ve bu teorinin doğruluk oranını yükseltmiştir.
Kısaca elektrikçilerin değilde,Yüksek GeriilmTesislerinde çalışarak uzun süreler manyetik alan içersinde olan kişilerin çocukları çogunlukla kız olmaktadır.Fakat unutulmamalıdır ki bu sadece bir teoridir.Kesin olarak Tıbbı bir tanı yoktur.Ancak araştırmak size kalmış çevrenizde Yüksek GeriilmTesislerinde çalışanların çocuklarına araştırın %80'ının kız çocuğu olduğunu göreceksiniz.
Tekrar belirtiyorum bu sadece bir teoridir,gerçeklik payı ancak tıbbi araştırmalar sonucnda açığa çıkabilir.
Saygılarımla...

hocam kıyamet alametlerinde kız nüfusunun erkek nüfusundan fazla olacağı yazıyor..
hani resmi olarak bilmiyorum ama kız nüfusu artmaya başladı..
şuan için yeni doğan bebeklerde oran 3/1 gibi diyorlar..
Bunun nedeni manyetik alanın hayatımızda yaygınlaşması olabilir..
Farklı ve araştırılması gerek bir konu gibi duruyor..
Elinde resmi veriler yada araştırma sonuçları olan var mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:
salih_elektrikci;
Açıkcası bu konuda reel yorumlar yapabilmek için manyetik alan teoremini iyi bilmek lazım, geçmiş dönemlerde bu konu hakkında yaptığım bir takım araştırmalarda manyetik alan içersindeki dalga boyların zamana ve akı yoğunluguna bağlı olarak insan sağlığını ciddi olumsuzluklarla karşı karşıya bırakabileceğinin sonucuna ulaşmıştım.
Fakat kıyamet alameti olup olmayacağı hakkında yorumsuzum.

Lütfen konu içersinde konuyla alakasız yorumlar yapmayınız.Tekrarı dahilince cezai işlem uygulanacaktır.
Kapsam dışı mesajlar tarafımca silinmiştir.

sy emrah bey sizce ne kadar doğru elektrikçilerin hep kızımı olur;biliyorum yorumum biraz alaycı oldu ama bu kadar mantıksız bi soruda olmaz ki

3elibrahim adlı arkadasımın görüşüne katılıyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,207
Kullanıcılar
449,987
Son üye
mavcil19

Yeni konular

Geri