elazığ fırat teknik eğitim fakültesi

roksyyyyy

Üye
Herkese merhaba
Sayın arkadaşlar bana elazığ teknik eğitim fakültesi hakkında bilgi verebilecek olanlar varmı?
ben elektrik öğretmenliğini kazandım kafam da çok karışık yrdm edebilirseniz sevinirim

Kazandığın bölüm için sana hayırlı olsun diyorum. Öğrencilik dönemi boyunca mesleğinde kendini yetiştirmeye bak. Mesleğinde ilerleme konusunu mezuniyet sonrasına kesinlikle bırakma!!!
Öğretmenlik yapmayacağın varsayımıyla hareket etmeni tavsiye ediyorum. Hayatında sana başarılar diliyorum.

sayın roksyy

ingilizce öğrenmeyi de unutma...

Acaba bize orada ingilizce dersi seçmeli felan mı veriliyor yoksa mecbur mu?

sayın roksyyy

okul başlamadan ingilizce muafiyet sınavı yaparlar. sınavdan başarılı olursan inglizce dersi almazsın ama sınavı geçemezsen 1 sene boyunca inglizce derslerine girip başarılı olman gerekir. zaten ingilizceyi bu şekilde öğrenemezsin, benim sana demek istediğim ingilizce kurusna gidip öğrenmen. önünde uzun bi 4 sene ve 4 seneden sonra karşılaşacağın zorluklar var. kendini geliştir...

Fırat üniversitesi mezunuyum (elektrik öğretmenliği) öncelikle Hayırlısı olsun
orada geçireceğin 4 sene boyunca kendini geliştirmen gerekiyor , okul kesinlikle yetmiyor ,otomasyon konusunda çok iyi laboratuvarları yok , ama herşey senin elinde boşa vakit geçirmeni istemem
sosyal faaliyet konusunda da pek iyi oldugu söylenemez . özel soruların olursa msn den sorabilirsin

ArkadasŞim ben bİrİncİ snifi orada okudum sonra marmarrya geÇtİm eĞİtİm sÜper elde olmayan İmkanlardan kalamadim ama cok sevdİm arkadaŞ ortami cok gÜzel hocalar cok İyİ Özellİkle cetİn hocaya bayilican bİde doĞan cokrak dİye bİr hoca var ona dİkkat et dersİnde fazla konuŞma kesİn geÇersİn ÖlÇme dersİne ve tesİsat dersİme gelde baya sorunlu bİr kİŞİlİk hayatim boyunca gÖrdÜgÜm en garİp adamlaradan bİr tanesİ sÜreklİ yemekten bahseder sonra bİraz zorlanirsin baŞŞta ama cok İyİ dİr elazig Özellİk le egİtİmİ marmarayla kiyaslanmayacak kadar İyİ valla gÖzelemlerİm benlar bu arada teprİkler arkadaŞlar halen orada hasan yildiz de herkes bİlİr halen kirtasİyerlede benİm defter notlarim durur delİ caliŞŞmiŞtim

sevgili arkadaşım öncelikle tebrik ederim biraz geç oldu ama fırat tef ler arasında en zor olanı bence çünki orada sosyal hayat sıfır oldugundan ders çalışmaktan başka bir meşgalin olmaz halen orda okumaktayım dgs den geldim 3 teyim sana yardım edebilirim dersler biraz sıkıdır 2 de beşir hocayla tanışırsın oda iyidir bölüm başkanı hüseyin hoca da çok iyidir ögrenmek istersen cevapsız sorun kalmaz
devlet yurdunu tavsiye etmem ilk sene özel yurtta kalabilirsen iyi olur fuat üçüncü sınıflardan sor beni bulursun elimden geldiği kadar yardı ederim kal saglıcakla bence ne olursa oku kardeşim okumaktan kimseye zarar gelmez sen elinden geleni yap gerisini ALLAH A ( CC) bırak ALLAHA ( CC) emanet ol

sayın zeki76

*Sırf büyük harf ile yorum (post atmak) yazmak yasaktır. Sırf büyük harf ile başlık (topic) açmak yasaktır.

*Türkiye Cumhuriyetine, kişilere, kurumlara hakaret etmek veya argo kelimeler kullanmak kesinlikle yasaktır.

düzenleyen:volcanoss

2004 firat elektrik mezunuyum hala besir ve dogan hocayı unutmadım::) ama onlardan daha bombası ata selcuk hala gorev yapıyormu

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri