El yapımı projeksiyon yapımı

Duvar görüntüleri karanlık olduğu için kötü çıktı ancak ben yinede ekleyeyim. Görüntü boyutu diagonal 150 - 170 cm civarındadır.
IMAG0203.JPG
IMAG0204.JPG
IMAG0207.JPG
IMAG0208.JPG
IMAG0209.JPG
IMAG0210.JPG
IMAG0211.JPG
IMAG0212.JPG

Serkan bu akşam televizyonum bozuldu yeni televizyon almaktansa bu cihazı bende mi toplasam acaba?

Bu tür uğraşılar hobi. Bu nedenle gündüz çok verim alamazsınız. Lümen olarak tatmin etmeyebilir. Dark room uygulamaları olarak geçer. Bu nedenle karartılmış oda yada gece kullanımına uygundur.

Yöneticilere rica etsek sabit konu yapsınlar bir de "Kendin Yap" bölümüne taşımalarını... @serkan_48 senin için sakıncası yoksa?
Eline sağlık bir ara çok vardı bu proje bende niyetlendim, vazgeçtim :) galiba okuyup da aklımda kaldığı kadar @togitogi Abimiz yaptım demişti.

Yöneticilere rica etsek sabit konu yapsınlar bir de "Kendin Yap" bölümüne taşımalarını... @serkan_48 senin için sakıncası yoksa?
Eline sağlık bir ara çok vardı bu proje bende niyetlendim, vazgeçtim :) galiba okuyup da aklımda kaldığı kadar @togitogi Abimiz yaptım demişti.
Görür görmez daldım içeri.
Öncelikle güzel çalışma tebrik ederim.8Nerden buldun bu zamanda sony lcd)
Evet eski EYP cilerdenim.
2 cihaz yaptım 1 adet EYP modifiye 1 Adet orjinal cihaz mod yaptım.
Serkan adettendir aldığın görüntünün önünde askılı atletli bir fotoğraf vermek.Hani siensicilerin ilk adını yazdırdıkları gibi:)
Elimde optik malzeme var 1 set tek lcd yok.Ama led ve yüksek çözünürlüklü yapmak istiyorum 1 tanede.
Duygulandım şimdi.

Forum istatistikleri

Konular
128,238
Kullanıcılar
450,048
Son üye
guney oral

Yeni konular

Geri