Efsane geri döndü! PARSİC 4.0 ÇIKTI!

ayhani

Üye
Evet arkadaşlar uzun süreden beri beklenilen oldu ve PARSİC 4.0 yayında. 18 Serisi dahil 74 pici destekliyor. Parsic 4.0 usb dongle ile satılıyor fiyatı 240 Euroymuş
Demo sürümünü indirmek için tıklatın https://www.kontrolkalemi.com/forum/attachments/setupparsicdemo-4-0-6-3-zip.81798/

Visual-Parsic.png

Standard-Blocks.png

Enhanced-block.png

Various---Makros.png

Visual-Parsic-Price.png

Ekli dosyalar

• setupparsicdemo-4.0.6.3.zip
    1.4 MB · Görüntüleme: 13
Önceki sürümlerinde eksik kalan taraflarını tamamlamışlar
I2C haberleşme ile RTC uygulamaları ve HTC11 benzeri sensörlerle iletişim mümkün olacak sanırım.
Kısacası picler ile yapılabilecek her şeyi en kolay şekilde parsicle yapabilirsiniz.

Yeni başlayacak arkadaşlara tavsiyem internette bazı arkadaşların yaptığı olumsuz yorumlara takılmasınlar. Bu program geçekten harika.

ayhani sizin bu koyla birçok yerde ilgilendiğinizi görüyorum. parsic 4.0 satın aldım. yaklaşık on yıldır eski sürümünü kullanıyorum. fakat teknik destek istediğimde önce sorunu bildir dediler bildirdim, uygulam istediler gönderdim bir proje halledemediler ve hiç hoş olmadı... daha sonra lisanslı programda 16F57 ile yaptığım bir LCD li bir çalışmayı derlemek istediğimde derlemiyor "halada" ancak aynı dosyayı DEMO sürümünde derleyebiliyorum. bu ne acaib iş. sonunda çalışmamı videoya çekerek gönderdim hata orjinal programda dedim. Ne yapılması gerekiyorsa sizin yapmanız gerekir. demo parsicde çalışan neden lisanslı parsicde çalışmıyor. Verdikleri cevap sinir bozucu ve kabalık. Siz ingilizce bilmiyorsunuz dediler... Ben ingilizce bilmek zorunda değilim ama parayla satın aldığım bir programın çalışmasını istemek durumundayım.
ayhanı acaba sizin çalışmalarınızda böyle sorunlar varmı. demeoda çalışıp orjinalde çalışmayan projeler benim aldığım programdanmı kaynaklanıyor. şunuda söyleyeyim yaptığım bir çalışmayı gönderdim bunun hex dosyasını çıkarıp bana gönderin dedim onuda yapamadılar. Herhalde geliştiricisi ölmüş ondan agresif davranıyorlar sanırım...
deneyimi olan varsa paylaşırsa çok memnün olurum ve çok teşekkür ederim. Türkiye'ye 236 adet sattıklarını söylüyorlar onlar şikayet etmiyormuş sen neden şikayet idiyorsun diyorlar birde...

Ccs c varken farklı açılım yapmak gereksiz bence

silvestir çok haklısınız. herhalde işin kolayına kaçarak bu duruma düşen sineye çekiyor. iyice araştırmadan karar vermemek lazım.

ayhani sizin bu koyla birçok yerde ilgilendiğinizi görüyorum. parsic 4.0 satın aldım. yaklaşık on yıldır eski sürümünü kullanıyorum. fakat teknik destek istediğimde önce sorunu bildir dediler bildirdim, uygulam istediler gönderdim bir proje halledemediler ve hiç hoş olmadı... daha sonra lisanslı programda 16F57 ile yaptığım bir LCD li bir çalışmayı derlemek istediğimde derlemiyor "halada" ancak aynı dosyayı DEMO sürümünde derleyebiliyorum. bu ne acaib iş. sonunda çalışmamı videoya çekerek gönderdim hata orjinal programda dedim. Ne yapılması gerekiyorsa sizin yapmanız gerekir. demo parsicde çalışan neden lisanslı parsicde çalışmıyor. Verdikleri cevap sinir bozucu ve kabalık. Siz ingilizce bilmiyorsunuz dediler... Ben ingilizce bilmek zorunda değilim ama parayla satın aldığım bir programın çalışmasını istemek durumundayım.
ayhanı acaba sizin çalışmalarınızda böyle sorunlar varmı. demeoda çalışıp orjinalde çalışmayan projeler benim aldığım programdanmı kaynaklanıyor. şunuda söyleyeyim yaptığım bir çalışmayı gönderdim bunun hex dosyasını çıkarıp bana gönderin dedim onuda yapamadılar. Herhalde geliştiricisi ölmüş ondan agresif davranıyorlar sanırım...
deneyimi olan varsa paylaşırsa çok memnün olurum ve çok teşekkür ederim. Türkiye'ye 236 adet sattıklarını söylüyorlar onlar şikayet etmiyormuş sen neden şikayet idiyorsun diyorlar birde...

antrobot sorun çözülmedi ise projeniz ile ilgili yardımcı olmak isterim.

antrobot sorun çözülmedi ise projeniz ile ilgili yardımcı olmak isterim.

nihatahmetoglu ilgine çok teşekkür ederim öncelikle. Evet sorun çözülmedi ve İtalyan'larda zaten hiç birşey yapamadı. Önce çok ilgili göründüler defalarca yazıştıkça agresiflikleri arttı
siz buyrun ben yanlış yapıyorum dedim onada paranızı geri ödeyelim dediler. Parası başınıza paralansın deyip daha muhatap olmadım. parsic 4 ün üzerindeki piclerin bazıları maalesef sorun çıkarıyor 16F57 de bunlardan biri. Portlarının çokluğu ve maliyetinin uygunluğu sebebiyle kullanmak istiyorum. Bir kısım projeleri demoda derliyorum işte idare ediyorum.

Sizin tasiye ve yardımlarınızı bekliyorum. Tekrar teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,185
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri