edep üzerine

saygıdeğer site sakinleri,acizane bir noktaya parmak basmak istiyorum.forumda sorulan ve cavap verilen konularda birbirimizi rencide eden kelimeler lütfen kullanmayalım.şunu unutmayalımki mutlaka bir bilenden daha üstün birileri mutlaka vardır.bazı insanlar çok hassas olurlar,kalp kırmak gönül yıkmak çok nahoş şeyler.kendi egomuzu tatmin için başkalarını üzmeye ne hakkımız var. doğruyu belli bir tatlılıkla yumuşak huylulukla söylemekte ayrı bir doğrudur. şunu unutmayalım ki kendine saygısı olmayanın başkalarınada saygısı olmaz. selam ve dua ile .saygılarımla.

Edep bir taç imiş nûr-i hüdadan
giy o tacı emin ol her belâdan

(gezdiğim yerlerde eyledim ilmi talep meğer ilim boş imiş illa edep illa edep) kardeşlerim edep ilimden bile önde gelir ilim edeple olursa daha güzeldir edep olmazsa ilim meyvesiz ağaca benzer

Konu başlığı EDEP olduğu için bu mesajı yazmadan aranızdan ayrılmayı doğru bulmadım.İnsanların mesleki bilgi ve tecrübelerine ve şahıslarına karşı davranılabilinecek en edepli davranışı sergileyen sn fabia'ya herkesin huzurunda teşekkür ederim.Şahsına kullandığım kırıcı olabilecek türden cümlelerim için de özürdilerim.
Tüm üyelere ve yöneticilere saygı ve sevgi dolu günler dilerim.Allah'a emanet olun...

Mutlaka bir bilenden daha üstün birileri mutlaka olacaktır ve olmalıdır.olmalıdırki mesleğimizin,mesleki eğitimimiz adına doğru olanı ve en güzel olanı takdir etmek bir erdemlikdir.Bazı meslektaşlarımız çok hassas olurlar,kalp kırmak gönül yıkmak çok nahoş şeyler.
------------------------------------------------------------------------------------

Suskunluğum asaletimdendir
Her lafa verilecek bir cevabım var.
Lakin bir lafa bakarım laf mı diye.
Bir de söyleyene bakarım adam mı diye?
Hz Mevlana

saygıdeğer site sakinleri,acizane bir noktaya parmak basmak istiyorum.forumda sorulan ve cavap verilen konularda birbirimizi rencide eden kelimeler lütfen kullanmayalım.şunu unutmayalımki mutlaka bir bilenden daha üstün birileri mutlaka vardır.bazı insanlar çok hassas olurlar,kalp kırmak gönül yıkmak çok nahoş şeyler.kendi egomuzu tatmin için başkalarını üzmeye ne hakkımız var. doğruyu belli bir tatlılıkla yumuşak huylulukla söylemekte ayrı bir doğrudur. şunu unutmayalım ki kendine saygısı olmayanın başkalarınada saygısı olmaz. selam ve dua ile .saygılarımla.

allah senden razı olsun kardeşim ağzına sağlık sizin tarzınızda insanları soyu tükenmeden edepsiz insanların soyunu tüketmeğe devam

Konu içeriginin dışına çıktığından dolayı tarafımca kapatılmıştır.

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri