EasyAccess2.0 Hakkında

haliccc

Üye
Arkadaşlar merhaba,
weintek hmi panel kullanmaktayım biraz araştırma yaptım ve bu cihazlarda EasyAccess2.0 diye bi uygulaması var bu sistemi daha önce kullanmış bi arkadaş varmı nedir nasıl kullanılır. Tahmin ettiğim kadarıyla internet üzerinden uzaktan bağlantı sağlayıp plc ye ve hmi ye ulaşıp müdahale etmemize olanak sağlıyor. Bu sistemle ilgili türkçe bi döküman yada detaylı bilgi verecek bi arkadaş olursa çok sevinirim. İyi çalışmalar

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
evet dediğin işi yapıyor
her türlü güvenlik duvarını aşıyor.

şimdi elimdeki ekranı deneme amaçlı hazırlıyorum ilk 30 gün ücretsiz deneme hakkı verdi biraz kullanayım memnun kalırsam satın almayı düşünüyorum ama satın alma kanalı nereden oluyor o konuda bilgim yok. sizin bilginiz varmı

Arkadaşlar merhaba,
weintek hmi panel kullanmaktayım biraz araştırma yaptım ve bu cihazlarda EasyAccess2.0 diye bi uygulaması var bu sistemi daha önce kullanmış bi arkadaş varmı nedir nasıl kullanılır. Tahmin ettiğim kadarıyla internet üzerinden uzaktan bağlantı sağlayıp plc ye ve hmi ye ulaşıp müdahale etmemize olanak sağlıyor. Bu sistemle ilgili türkçe bi döküman yada detaylı bilgi verecek bi arkadaş olursa çok sevinirim. İyi çalışmalar
Merhaba,

Arkadaşım dedik ya easyaccess 2.0 var port yönlendirme yapmadan kullana biliyorsun.

daha önce yazdığım cevap.

easy access 2.0 ücreti var ödeyip kodunu alıyorsunuz ( yüksek değildir) sonra sistemdeki paneli sadece internet'e bağlıyorsunuz kullanıcı ayarları yapıyorsunuz başka işlem yapmadan panel izleme , panel üzerinden plc bağlanma işlemlerini kolayca yapıyorsunuz.

Savior firmasını arayıp Lisans almanız yeterli. Daha sonra da yardım için T.Destek bölümünü arayabilirsiniz.

ben easybuilder üzerinden panele bağlantı yapıp , program yükledim
ama panele bağlı olan s71200 e bağlanamadım. acaba ne yapmam gerekiyor.
tia portal tarafında ne yapmam gerekiyor.yardımcı olursanız sevinirim
panel (192.168.0.40)ve plc (192.168.0.41) ile pc (192.168.1.100) farklı ağlarda

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri