DVR cihazını Wisetech 244 alarm paneline baglamak icin yardım

celikeren

Üye
Arkadaşlar merhaba, formu yakından takip eden birisi olarak bir sorunum var yardımcı olmanızı rica ediyorum.

WS-244 kablosuz alarm sistemim var, kurulumu kendim yaptım.
şimdi birde 4 kanal DVR kayıt cihazı ve 2 kamera alacagım.
Ancak dvr cihazının Alarm paneline nasıl baglanması gerektigini bir türlü anlayamadım.

bazı kaynaklar var ancak yinede kafamda netleşmedi.

Kamera kablosu sabotaja ugrarsa sirenin calmasını istiyorum.
Şimdiden herkese teşekkürer.

öncelikle bu işlerden anlayan iş yeri olan bir arkadaşa gidiyorsun istediğini anlatıyorsun daha sonra ücretini ödüyorsun yapıyorlar

- - - Updated - - -

bu arada o tür bir alarm aldığına pişman olacaksın zaman içinde

öncelikle bu işlerden anlayan iş yeri olan bir arkadaşa gidiyorsun istediğini anlatıyorsun daha sonra ücretini ödüyorsun yapıyorlar

- - - Updated - - -

bu arada o tür bir alarm aldığına pişman olacaksın zaman içinde

Hadi ya ben bunu neden düşünemedim acaba , bir tek sen bunu düşünebiliyorsun degil mı ?

iMessage : *********@gmail.com
Sent from my iPhone using Tapatalk

Moderatör tarafında düzenlendi:
kamera kablosu kesilirse alarm çalmasını istiyorsan 4x1 cctv kablosunun kamera tarafında boşta kalan iki ucunu kısa devre yap,bantla,alarm panelin de bir zone gir,bölgeyi 24 saat sesli olarak tanımla.
Wisetech alarm sistemi kurmadığım için programlaması konusunda yardımcı olamıcam.

Tesekkurler bu mantıklı geldi, yapılabilir . Aslında dvr cihazında alarm çıkışı var ancak bağlantıyı tam çözemedim , yani sistemi aslında yapmışlar ancak bağlantı yapmayı çözemedim .

Yardımınız icin tesekkur ederim.

iMessage : ********@gmail.com
Sent from my iPhone using Tapatalk

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
449,997
Son üye
Ali5534