dvd yazdırma

mert_13

Üye
slm ben bu aralar dvd yazdırma ile sorun yaşıyorum benim pc dvd rom bendeki asıl sorun veri yazdırmam gerekiyor cd ye yazıyor ama dvdye yazmıyor sorun ne acaba yardımlarınızı bekliyorum saygılar bizden.

ilginiz için tşkl de ben cd yazdırıyorum sorun yokta nden dvd yazmıyor

arkadaşım cd writter ayrıdır dvd writter ayrıdır.sizin cd sürücünüzde cdwritter özelliği ve dvd okuma özelliği var.size lazım olan hem cdwritter hem dvdwritter özellikli bir sürücü.

peki son bir sorum olcaktı bu dvd rom özelligini nasıl ögrenecegiz yani dvd writter olup olmadıgı nasıl anlaşırız denemekten başka ilginiz için tşkl.

arkadaşlar indirdiğim avi uzantılı bir filmi dvd playerde oynayacak şekilde dvd(dvdr) ye nasıl yazdırabilirim.mesela nero programında bunu nasıl yapabilirim???.tsskrler

değerli admin.bu siteden üyeliğimi iptal etmem için ne gerekiyor.kusura bakmayın maalesef bi faydasını göremedim

arkadaşlar indirdiğim avi uzantılı bir filmi dvd playerde oynayacak şekilde dvd(dvdr) ye nasıl yazdırabilirim.mesela nero programında bunu nasıl yapabilirim???.tsskrler

merhabalar,
bu konuyu google dan ararsanız çok bilgi çıkıyor... reklam olabilir mi bilemediğimden link koymadım...

saygılar...
selman

dönüştürürken görüntü kalitesinde düşüş olur büyük ihtimal ....

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,180
Kullanıcılar
449,946
Son üye
kerim2756

Yeni konular

Geri