dun evime icracilar gırmış:)

tekin126

Profesyonel Üye
arkadaşlar bılgınız olsun dıye yazıyorum konu açtım dun evime evde kımse yokken icracılar çilingir le kapıyı açıp gırmışler borcum fılanda yok sadece asıl borçluyla isim tutması anne baba adıda tutmuyor postacı ıhbar getırmış eve evde benı bulamayınca mahalle muhtarına bırakmış ıhbarnameyı mahalle muhtarıda ad soyad tutunca anne baba adına bakmadan evrakı almış işguzar muhtar banada haber vermedı 7 gun sonunda ıtıraz suresı dolmuş ıcra evden bir bilgisayar televızyon almış gıtmışler evede kağıt bırakmışlar 3 ncu icradan alındı dıye icraya gıttım borç benım değıl desemde olmaz vermeyız eşyaları dedıler bende sulh hukukta dava açtırdım avukatıma borç karşılığını ödedım eşyalarımı aldım asıl zoruma gıden çevreme akraba dost komşularıma rezıl oldum haberım olsaydı borçtan oder bu sorunları çekmezdım burada anlatmak ıstedığım belkı ben bu konularda tecrubesız olabılırım ukalalık olarak algılanmasın resmı memur veya muhtarlığı devamlı kontrol etmek gereklı olduğunu anladım her an herşey olabılıyor

3. kişilerin aldığı bildirimlerin süresi 7 günden fazla yanlış hatırlamıyorsam 21 gün itiraz süresi

görevli memurlar hakkında suç duyurusunda bulun savcılığa,görevi suistimalden
muhtarıda unutma derim,yaptıkları yanlarına kar kalmasın düzgün yapsın işlerini
tazminat davası aç ,maddi manevi

3. kişilerin aldığı bildirimlerin süresi 7 günden fazla yanlış hatırlamıyorsam 21 gün itiraz süresi

görevli memurlar hakkında suç duyurusunda bulun savcılığa,görevi suistimalden
muhtarıda unutma derim,yaptıkları yanlarına kar kalmasın düzgün yapsın işlerini
tazminat davası aç ,maddi manevi

bende aynısını yapması için avukatıma soyledım vede mahkeme başladı ılk duruşma 11/11/2010:)

gecmis olsun

Geçmiş olsun ve gerçekten sıkıntılı bir durum. Eğer kasıt sizce fazlaysa davanızın sonuna kadar gitmenizde fayda var. Bu tarz olayların malesef mahalle gözünde tarifi zor ve tazminatı hak ettiklerini düşünmekteyim. Yani örneğin benim muhtarda cebim var zaten niye size ulaşmamışlar ki?...Çok kınıyorum...

Geçmiş olsun demekten başka birşey gelmiyor elden.

Bu ülkede herkes görevini hakkıyla yapsa bu durumda olmayız zaten...
Bizler görevimizi doğru düzgün yapmayız...
Sonra ABD bize şunu yaptı, AB bunu yaptı, İsrail'de söyle yaptı diye ağlar dururuz...

Görevini doğru düzgün yapmayan o muhtarı gene seçeriz...

Görevini doğru düzgün yapmayan memurun zaten dokunulmazlığı var...

Bu tip olaylar herkesin başına gelebilir. Geçmiş olsun tekin126... Siz bilnçlisiniz ve onlarla mücadele edecek maddi gücünüzde var... Ya sizin durumunuzda olmayanlara neler yapıyorlar...
O kadar çok keyfe keder uygulama var ki...
Ama bunları düzeltmek bizim elimizde yinede... Çocuklarımızı iyi yetiştirebilirsek, torunlarımız rahat eder...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,368
Kullanıcılar
450,241
Son üye
cenkasik

Yeni konular

Geri