dop b panele mp3 yükleme

editöründe böyle bir komut yok fakat fıarda gördüm yüklemiş dinletiyordu kamerada bağlanabiliyormuş bunun komutu GERÇEK ŞEKİL mi

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
fuarda gördüğün dop b başka onun için yeni bi software çıkıcak 2.00.05 le yazılmıyor,
sorduğumda ole soylediler

Merhaba,

Yakında yayınlanacak olan screen Editör 2.00.06 ve üzeri versiyonlarda eklenecek olan "Sound Settings" menüsü ile ayarlanabilecek.

MP3, MIDI, WAV uzantılı dosyalar SD kart yada flash bellek'ten PLC kontrollü çalıştırılabiliyor.

Ancak kamera girişi mevcut değildir.
Software güncellendiğinde www.fastltd.net web sayfasından yayınlanacaktır.

İyi çalışmalar.

Merhaba,

Yakında yayınlanacak olan screen Editör 2.00.06 ve üzeri versiyonlarda eklenecek olan "Sound Settings" menüsü ile ayarlanabilecek.

MP3, MIDI, WAV uzantılı dosyalar SD kart yada flash bellek'ten PLC kontrollü çalıştırılabiliyor.

Ancak kamera girişi mevcut değildir.
Software güncellendiğinde www.fastltd.net web sayfasından yayınlanacaktır.

İyi çalışmalar.
Şu anda sitede yayınlanan screen editör 2.00.08 versiyonunu yükledim fakat böyle bir menü görünmüyor dop b kullanmayı düşünüyorum bu güzel bi özellik fakat menü yok bu gercekte olan bir şeymi yoksa sadece fuarda göstermek için yapılan birşeymi

yeni yayınlanan Screen Editor 2.00.08 programı ile DOP-B05S100 DOP-B07S200 DOP-B07S201 DOP-B07S211 programlanabiliyor.

Ses çıkış özelliği DOP-B07E205 ve DOP-B07E215 modellerinde var
Screen Editor 2.00.08 in ilerde yayınlanıcak DOP-B07E205 ve DOP-B07E215 programlandığı ust versiyonlarında "Sound Settings"menusu olucaktır buyuk ihtimal...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,349
Kullanıcılar
450,194
Son üye
akocatas

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri