Dimmer İçin Tavsiye

Eklotje

Üye
Merhaba arkadaşlar,

2500 W rezistansı dimmer vasıtası ile kontrol etmem gerekiyor. Bunun için Ebay'da bulduğum 4000 W yazan, bu dimmer işimi görürmü, yoksa başka bir dimmer mi almalıyım.

http://www.ebay.com/itm/4000W-AC-22...ermostat-S3-/221860354417?hash=item33a7e85971

Resistiv yükler için olur şayet motor olsa sorun olurdu, yalnız Türkiye için ücretsiz kargo mümkün mü diye emin olun satıcıyla iletişim kur.

Resistiv yükler için olur şayet motor olsa sorun olurdu, yalnız Türkiye için ücretsiz kargo mümkün mü diye emin olun satıcıyla iletişim kur.

by lent, cevap için teşekkürler, Ebay'dan ve çin sitelerinden yıllardır alışveriş yaparım. Free shipping olanlar kesinlikle ücretsiz kargodur, sorun olmaz.

Evet o ibareyi gördüm ama ülke adlarında adı geçmiyor bu sebeple yazdım aynı satıcıyla eskiden alışverişin varsa sözüm yok sonra zaman kaybetme hayallerin kırılmasın.

Evet o ibareyi gördüm ama ülke adlarında adı geçmiyor bu sebeple yazdım aynı satıcıyla eskiden alışverişin varsa sözüm yok sonra zaman kaybetme hayallerin kırılmasın.

Shipping and payments yazan kısma baktığınızda Turkey direk karşınıza gelir ve alt taraf da ücreti yazar. Listede olması önemli değil. Türkiye ye yollamayanların üst taraf da fiyatın hemen altında bilgisi olur.
Eskiden alışverişim olması gerekmiyor. Bu satıcıdan ilk alış verişim olacak. Ücretsiz kargo olanlarda sadece şöyle bir sorun var, posta takip numarası vermiyorlar, 30-35 $ civarı alışveriş yaparsanız posta takip no otomatik veriyorlar. Veya satın aldığınız ürüne takip numarası isterseniz extra 3,5$ dolar ödersiniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri