diafon adresleme nasıl yapılır

ardakal

Üye
sa arkadaşlar görüntülü diafon tesisatında adres belirleme nasıl yapılıyor yani 1.2.3 kat nasıl yapılıyor merak ediyorum çünkü 8 kat diafon arızalı 8kat aradığım zaman başka daire çalıyor çünkü şema ve bağlantıları inceledim kablolar ortak olarak santrala geliyor diafon markası mas ayarlarını bilen varsa beni aydınlatırsa memnun olurum konuyu nereye açacağımı bilemedim herkese kolay gelsin.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
sa arkadaşlar yokmu koca sitede diafon işinden anlayan diafon arkasında tırnaklar var bunlar neye göre ayarlanıyor

Sayın ardakal işinizi görürmü bilmem ama kesin sonuç almanız için ürün modeli veya panel fotolarını eklerseniz daha iyi yardımcı olabiliriz. saygılar

İnterkom.JPG

2014-01-23-2174.jpg2014-01-23-2176.jpg sa arkadaşlar bu benim 12 kat görüntüsü ben anlayamadım yardımcı olurmusunuz kolay gelsin.

S.A sayın selcukxp arkadaşım mas görüntülerini yükledim mas diafon adreslemsi de diğerleriyle aynımı yoksa farklılık varsa yardımcı olurmusun cevap bekliyorum yardımcı olacak olan arkadaşlardan iyi günler.

IMG_2325.JPG
IMG_2326.JPG

14 daireli binada oturuyorum herşey çalışıyor dış apartman girişindeki zile basınca çalmıyor.buton çıkış veriyor sorun adreslemedemi kart modülündemi çözemedim yardımcı olurmusunuz???

Forum istatistikleri

Konular
128,286
Kullanıcılar
450,118
Son üye
TheTwize

Yeni konular

Geri