devlet mi özel sektör mü

Eğer teknik bölüm mezunu isen özel sektör kötü, çünkü pek çok diğer meslek grubunun kamuda alımı teknik personele nazaran daha iyi olduğu için özelde çalışanı da daha rahat koşullarda çalışıyor.
bu arkadaşın 794 yorumundan 793 ü bu konuyla alakalı. daha ne yapsın

Bu sene mezun oldum.Özel sektörde basvurmadığım yer kalmadı tecrübem yok ingilizcemde orta seviyede halen geri dönen bir şirket yok. Şimdi 1 yıl gece gündüz çalışıp kpss mi çalışsam yoksa iş aramaya devam mı etsem Hadi calıstım dıyelım kazanamazsam ne yapacam o da sıkıntı
Yeni mezunlarin buyuk bir kesiminin durumunu ozetlemissin. Mezun olup da bunu yasamayan cok nadirdir

Bu sene mezun oldum.Özel sektörde basvurmadığım yer kalmadı tecrübem yok ingilizcemde orta seviyede halen geri dönen bir şirket yok. Şimdi 1 yıl gece gündüz çalışıp kpss mi çalışsam yoksa iş aramaya devam mı etsem Hadi calıstım dıyelım kazanamazsam ne yapacam o da sıkıntı

İlk işe başladığım yılları, işsiz kaldığım dönemleri düşünüyorum birde şimdiyi. Başarıya ve rahata kolay ulaşılmıyor. Bu işin formülü sabır ve azimle çalışma (kendini geliştirerek.) Gerisi emin ol gelir. Derdin kamu yada özel olmasın.

Forum istatistikleri

Konular
128,224
Kullanıcılar
450,016
Son üye
ahmedsayin

Yeni konular

Geri