Depozitosuz dolmayan oksijen tüpü

Arkadaşlar benim oksijen tüpü şalama takımı yok ben pürmüzle kaynak yapıyordum şimdiki dolaplar hep plastik. mecbur oksijen takımı gerekli. yalnız bilmek istediğim alimunyum 3-4 litrelik tüpler oluyor yada ben öyle biliyom yabancı filimlerde gösteriyor böyle bir ürün mevcutmu ne tavsiye edersiniz pratiklik bakımından yada avuç içi şalama varmış bu konularda bilginize ihtiyacım var. ben bu işi ek olarak yapıyorum

Ben 6lt lik olan ürünü kullanıyorum. 270+ kdv fiyatı var. Birol ticaretten temin edebilirsiniz

Arkadaşlar benim oksijen tüpü şalama takımı yok ben pürmüzle kaynak yapıyordum şimdiki dolaplar hep plastik. mecbur oksijen takımı gerekli. yalnız bilmek istediğim alimunyum 3-4 litrelik tüpler oluyor yada ben öyle biliyom yabancı filimlerde gösteriyor böyle bir ürün mevcutmu ne tavsiye edersiniz pratiklik bakımından yada avuç içi şalama varmış bu konularda bilginize ihtiyacım var. ben bu işi ek olarak yapıyorum

arkadaşım bahsettiğin alet aşagıda linkini verdiğim sitede mevcut...
gecen akşamda bauhaus da gördüm yanlış hatırlamıyorsam fiyatıda 199 tl filandi.
yanlız bu alet ile buzdolabı kaynak işi yapamazsın...çünkü alev agzı çok geniş oksizjen gibi uç değiştirip alev boyunu kısamıyorsun sabit yanıyor seneler önce bu alet ile komprosör değiştirmeye kalkmış ve komp etrafını yakıncada depoya kaldırmıştım.. bu alet ancak klima borularını ulaşılması güc yerlerde oks. takımı yerine kullanmaya yarar kanaatimce
saygılar..
hakan
ROTHENBERGER TURKIYE .:Lehimleme ve kaynak aletleri:.

Ben 6lt lik olan ürünü kullanıyorum. 270+ kdv fiyatı var. Birol ticaretten temin edebilirsiniz

bu seti dışarıdan alınca çok daha ucuza mal ediyorsunuz arkadaşlar...
gecen bir arkadaşa topladık ankarada
tüp manometre ve elciğe aşağı yukarı 160 lira filan verdik birde piknik tüpü 190 lirayı gecmedi..
bilginize

Ben Mersindeyim parça parça bu kadar ucuz bulma şansım yok görüşleriniz için teşekür ederim. Birol Ticaret en mantıklısı görünüyor şimdilik. sağolun

Ben Mersindeyim parça parça bu kadar ucuz bulma şansım yok görüşleriniz için teşekür ederim. Birol Ticaret en mantıklısı görünüyor şimdilik. sağolun

sevgili kardeşim bu parçaları biz ankarada oksizjen dolumu ile uğraşan bir yerden aldık..
koca mersinde oksijen tüp dolumu yapan yerlere bbir sorun isterseniz

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,379
Kullanıcılar
450,259
Son üye
Samet00

Yeni konular

Geri