Delta Sürücü GFF Hatası

Temha1234

Üye
Kullanmakta olduğum Delta sürücü ile 4 adet 0.75 kwlik fan çalıştırıyorum Sürücü GFF Hatasına geçiyor.surucuyu hataya geçiren motoru Söktügum zaman Diğer 3 fan çalışıyor.Ama Hataya geçiren fanda hiç bir şekilde sorun görünmüyor (Topraklamasi dahil).Bu bir kaç kez başıma geldi yeni fan takıyorum 4 fan calisiyor belli zaman sonra başka bir fanda aynı sorunu yaratıyor. Söktügum Motorlari başka sürücüyle çalıştırdığımda sorun olmuyor Bunun bi nedeni varmıdır.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Kullanmakta olduğum Delta sürücü ile 4 adet 0.75 kwlik fan çalıştırıyorum Sürücü GFF Hatasına geçiyor.surucuyu hataya geçiren motoru Söktügum zaman Diğer 3 fan çalışıyor.Ama Hataya geçiren fanda hiç bir şekilde sorun görünmüyor (Topraklamasi dahil).Bu bir kaç kez başıma geldi yeni fan takıyorum 4 fan calisiyor belli zaman sonra başka bir fanda aynı sorunu yaratıyor. Söktügum Motorlari başka sürücüyle çalıştırdığımda sorun olmuyor Bunun bi nedeni varmıdır.
Hiç dokümana bakmadan sallıyorum. Ground fault olma ihtimali fazla tribin açılmış halinin . Dediginiz gibi sürücüde sorun olma ihtimali fazla yaptığınız çalışmalardan anlaşıldığı üzere.

Forum istatistikleri

Konular
128,282
Kullanıcılar
450,112
Son üye
ahmetinar06

Yeni konular

Geri