delta panel arızası

telemcii

Üye
arkadaşlar zamak enjeksiyon makinasının 24v dc güc kaynağının bozuk olduğunu gördüm..değiştirdim fakat şu anda delta operatör paneli tam anlamıyla karanlık gibi gözüküyor ekran göz kırpıyor.beslemeye dc volt 24 geliyor..haberleşme portu çalışıyor .neden yapabilir.acaba 24 vdc güc kaynağını takarken bir hatamı yaptım:(

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
güç kaynagın bozulurken delta operatör panelininde beslemesini bozmuş olabilir.

başka bir güç kaynağı bağlayıp dene yeni güç kaynağın kaç amper eskisi kaç amperdi

üstat bu arada konuyla alakası yok ama kullanıcı adın bu askerde gördüğümüz telemmi yoksa :D

:D:D:D:D evet aynen öyle.. bu arada paneli sökttüm tamire gönderdim ledleri patlamış :)

deltalar kolay cihazlar çabuk öğreniliyor haberleşme konusunda kafa yormadan halledilmiş bir sistemi var ama en büyük eksikleri bu fiziksel olarak çok zayıflar

telem enteresan aletti ya delik deşik ediyodu kağıdı hala ptt bile kullanıyor ordumuz bi garip tasmus siskon gibi sistemleri varken hala sivil kullanımı olan eski nesil telemi bırakmıyor vefalı ordumuz var vesselam

deltalar kolay cihazlar çabuk öğreniliyor haberleşme konusunda kafa yormadan halledilmiş bir sistemi var ama en büyük eksikleri bu fiziksel olarak çok zayıflar

telem enteresan aletti ya delik deşik ediyodu kağıdı hala ptt bile kullanıyor ordumuz bi garip tasmus siskon gibi sistemleri varken hala sivil kullanımı olan eski nesil telemi bırakmıyor vefalı ordumuz var vesselam

sendemi telemcii idin yoksa..:D

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,349
Kullanıcılar
450,193
Son üye
Kronoss

Yeni konular

Geri