Delta Operatör Paneli Şifre....

teknix

Üye
arkadaşlar elimde bir delta operatör paneli var (DOP-A57GSTD)
SCREEN EDİT ile bağlanıyorum,şifre soruyor ben şifreyi bilmiyorum?
bunun bir master şifresi varmı bilen varmı....
Teşekkürler.....

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Hatırladığım kataloğunda 12345678 şifreydi ama proğramını yapan kişi değiştirdiyse master şifre yok

evet arkadaslar master sıfre odur ama programı yazan kısı tarafından ayarlar yapılırken eger bu sıfre degıstırıldıyse vede guvenlık sevıyesıde yukseltılmısse bunu bulmanız zor ama sız yınede bu verılen sıfreeyı deneyınız belkı kısı ugrasmamıs aynen kullanmıs ama guvenlık sevıyesı yukseltılmıs olabılır

sys tusunu 2 saniye basılı tutmalısın ardından paneli fabrika yaralarına döndürmelisin kısaca formatlamak mümkün

slm arkadaşlar delta vfd el serisi sürücüye şifre koymak istiyorum nasıl yapabilirim

slm arkadaşlar delta vfd el serisi sürücüye şifre koymak istiyorum nasıl yapabilirim

P00.09 parametresinde şifre tanımlıyorsunuz. Daha sonrasında herhangibirr şifre sorma işlemi gerçekleştiğinde P00.08 den giriş yapıyorsunuz.

merhabalar ben daha önce bu forumda belirtmiştim

şifre kırma yazılımını kendim yaptım ve daha önce çözdüm

isteyen varsa özel mesaj yazınız ve msn veya mail adresinizi yazınız iletişime geçebiliriz.
*******@hotmail.com

Moderatör tarafında düzenlendi:
merhabalar ben daha önce bu forumda belirtmiştim

şifre kırma yazılımını kendim yaptım ve daha önce çözdüm

isteyen varsa özel mesaj yazınız ve msn veya mail adresinizi yazınız iletişime geçebiliriz.
*******@hotmail.com

Hocam,
dop-b05s100 delta panelinin sifresini kırmak icin yardımcı olabilirmisiniz,
Teşekkurler

Email: ****************

Not: maceraci03 mailleriniz ve iletisim bilgileriniz bloklanmis, siz bana ulasmayi deneyebilirsiniz. tesekkurler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri