delta omron plc yardım

52Ordu

Üye
arkadaşlar delta ve omron plc haberleşme kaplo bağlantı şekli olan var mı?

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
arkadaşlar delta ve omron plc haberleşme kaplo bağlantı şekli olan var mı?

arkadasim sorunu biraz daha acarsan sevinirim.sorundan sanki iki markanin plclerini haberlestirmek istiyormussun gibi birsey cikiyor ama eger biri ekran ise ona gore ilgili ekranin manuelinde size bilgi verilecektir.

isikotomasyon ilgilendiğin için teşekkürederim.benim elimde DELTA DVP-60ES PLC var.senin gönderdiğin linkteki bağlantılardan hangisi buna uygun.

gezer77 arkadaşım elimde iki ayrı makine var.bu makinenin birinde delta diğerinde omron plc var.delta plc ile haberleşmek için kaplo bağlantı şemasını omron plc ile bağlantı kurmak içim omron plc nin haberleşme kaplo şemasını istiyorum.

gezer77 arkadaşım elimde iki ayrı makine var.bu makinenin birinde delta diğerinde omron plc var.delta plc ile haberleşmek için kaplo bağlantı şemasını omron plc ile bağlantı kurmak içim omron plc nin haberleşme kaplo şemasını istiyorum.
simdi anladigim kadariyla omron plc vede delta plc ile bilgisayarla haberlestirmek vede programlarini upload vede dowland mi yapmak istiyorsunuz.eger bu ise omron plc ile ilgili bolumde kablo baglanti semalari mevcuttur

Forum istatistikleri

Konular
128,600
Kullanıcılar
450,604
Son üye
cingozkedi1

Yeni konular

Geri