Deep freeze 6 hakkında

mesut kale

Üye
Deeep freeze 6 yı bilgisayarıma kurdum fakat daha şifre belirlemeden bilgisayar açılp kapandı ve malesef şu an bilgisayarımda deep freeze 6 kurulu ,kaldırmak istiyorum ve şifresini bilmiyorum konu hakkında bilgisi olanların değerli yorumlarını bekliyorum

arkadaş bende onu açabileceğin program var eğer hotmail adresini verirsen ahlledebilirim

ahanda bunu eklemeyi bir öğrebnsem varya anasını ağletcem

bu program 5 ve altındaki sürümler için çözüm benim sorunum ;deep freeze 6 ile çözümlerinizi bekliyorum

bende var akşam ben halletcem senin işini
meraklanma

deepfreze kurulumda şifre vermene izin vermez.açılıp kapanınca şifre kısmını boş bırakarak ok deyip geçin ve gelen ekranda en alttaki boot thawedi seç.bilgisayara restert at deepfrez arık aktif değil.not:deepfreze menüsüne girebilmek için shift basılı iken sağ alttaki ikona çift tıklamalısın.

değerli meslektaşım ; cek_83

bilgisayarım açıldığında deep freze e ait ekranı açtıktan bir kaç saniye sonra program yanıt vermiyor durumuna geçiyordu.Tesadüfen bir kaç açıp kapama sonucu senin bahsettiğin
"deepfreze kurulumda şifre vermene izin vermez.açılıp kapanınca şifre kısmını boş bırakarak ok deyip geçin ve gelen ekranda en alttaki boot thawedi seç.bilgisayara restert at deepfrez arık aktif değil.not:deepfreze menüsüne girebilmek için shift basılı iken sağ alttaki ikona çift tıklamalısın."

işlemlerini yaptım ve deaktif ettim.Daha sonra Deeep freze install'ı yeniden çalıştırdım ve bana unistall seçeneğini sundu.Programı kaldırabildim.Şu anda problemim kalmadı herkese yardımlarından dolayı teşekkürler

Arkadaşlar bu konuyla ilgili yazılanları okudum, kardeşimin hocası bu programı yükledi pc'ye yüklediği derslere zarer gelmesin diye şifresini vermiyo bize. Hiç bişey güncelleyemiyorum bana da yardımcı olur musunuz nasıl kaldırcam ben bunu?? :(

Forum istatistikleri

Konular
128,271
Kullanıcılar
450,098
Son üye
akaremir31
Geri