Davlumbazın ışıklandirmasina ekstra şerit led takmak

blackoca

Üye
Mutfak tezgahi daha işıl ışıl olsun diye tezgahın uzunlugu kadar şerit led döşedim ve bu ledleri de davlumbazın ışıklandirmasina seri bağladım. Artik davlumbazin isigini yaktığım zaman serit ledler de birlikte yaniyorlar fakat bi problem var. Ledler biraz sönük yanıyor. Normalde çok daha güçlü yanmasi gerekirken az ışık veriyor. Bu sorunu nasil çözebilirim?

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Sorunu siz belirtmişsiniz, yanlış terim kullanmadı isen. nasıl/ ne düşündünde yaptın bilemiyorum. Davlunbazın elektriğine "seri" bağladım demişsin. Bu ifadedoğru ise, sebep bu.

Bu forumdaki Bodrum civarlarındaki Abim yazmadan onun gibi yazmaya çalışayım; Güzel İnsan :
* Şerit ledin bir metresi Kaç amper çekiyor ? Sen kaç metre kullandın?
* Şerit ledin kaç voltluk, adaptör bağlandın mı ? Bağladıysan kaç volt kaç amper ?
* Seri nasıl bağladın ? Bunların cevabını sadece sen biliyorsun , biz ne yazalım.
( Şerit lede her 5metrede güç kaynağından müstakil besleme yapılır, sonlarda parlalık azalmasın diye )
Kolaylıklar .

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,967
Son üye
Gokhanttu

Yeni konular

Geri