DİZEL SU TAHLİYE POMPASI ARIYORUM

selcukxp

Üye
Yoğun yağışlı günlerde acil durum ekipmanımızın içerisine koyabileceğimiz 50-100mt 3inçlik sarılabilen hortumu olan kolay taşınabilir tekerlekli, dizel bir pompa almak istiyoruz, araştırmamda yardımcı olursanız sevinirim. Saygılar

pompanın gücü,sürekli çalışabilir yeteneği,debisi yani saatte ne kadar su basması gerekir,max.basma yüksekliği(head),emiş mesafesi,temiz su için mi,yoksa başka akışkanlarda basılacak mı ikinci el veya yeni mi olacak ?motoru marşlımı ve yahut elle start mı motorun kalitesi,pompanın yapısı ,uzun ömürlülük ,performans,dayanıklılık yedek parça ve servis ağı ile ilgili ihtiyaçlarınızı bildirirseniz yardımcı olabilirim

pompanın gücü,sürekli çalışabilir yeteneği,debisi yani saatte ne kadar su basması gerekir,max.basma yüksekliği(head),emiş mesafesi,temiz su için mi,yoksa başka akışkanlarda basılacak mı ikinci el veya yeni mi olacak ?motoru marşlımı ve yahut elle start mı motorun kalitesi,pompanın yapısı ,uzun ömürlülük ,performans,dayanıklılık yedek parça ve servis ağı ile ilgili ihtiyaçlarınızı bildirirseniz yardımcı olabilirim

İlginize tşk.

Dizel pompamız : Öncelikle pompamız akülü marş motoruyla çalışmasını, saatte 100 m3 suyu 5mt derinlikten maksimum 100mt aktarabilecek, pompamız yağmur suyu için kullanacağız, sıfır olacak yoksa satınalma onayı alamayız, tabi çok kaliteli değil ama bizi yarı yolda bırakmayacak bişi olması sizin tavsiyeniz önemli bu konuda, performansı yüksek, dayanıklı kolay taşınabilir tekerlekli bir kaidenin üzerinde hazır montaj olabilir, birde basma hortumu makaralı 120 lik yassı hortum olmalı katlanıp makaraya toplanan cinsten, tabi servis ağıda güçlü müşteriyi yönlendirebilen ilgili bir firma olmalı sattım gitti cinsinden olmasın yani. İşde bu kadar tekrar ilginiz için teşekkür. Saygılar

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,871
Kullanıcılar
449,461
Son üye
evenzhou

Yeni konular

Geri