Commander SE yardım

yakooo

Üye
Elimde commander SE marka sürücüm var, sürücü booster kompresörü sürüyor. Kompresör 2 adet biyogaz jeneratörüne metan gazı beslemesi yapıyor. Jeneratörlerin çalışması için 110 mbar gibi bir set değerine ihtiyacı var. Sürücüye kompresörün bilgilerini girdim yanlız jeneratörleri devreye alınca basıncım düşüyor sürücü yetiştiremiyor. Galiba ayarlarını tam yapamamışım. Bir önceki sürücüm farklı modeldi gaz tüketimim arttıkça 110 mbar ı kompresör hızını arttırarak sağlıyordu. Ama commander se sürücümde bu ayarlamaları otomatik şekilde ayarlayamıyorum. Vereceğiniz bilgi ve ilginiz için teşekkürler.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Anladigim kadari ile PID calistaracaksiniz. Bunun icin , SESOFT programina ve SE71 haberlesme kablosuna ihtiyaciniz var. Cihain pid parametrelerini kablo ve program ile ayarlayabilirsiniz..

Sent from my SM-N920C using KontrolKalemi.Com Mobil mobile app

Forum istatistikleri

Konular
128,254
Kullanıcılar
450,076
Son üye
Trprime_16

Yeni konular

Geri