Cnc router en fazla kaç saat çalışır

hocam teşekkür ederim en kısa sürede yapmaya çalışacağım

hocam artcam 2017 biliyor musunuz acil yardıma ihtiyacım var

Geçmiş olsun. Bir de öncesini ve biten çalışmayı görseydik

kışın süper çalışan makine, yazın adım kaçırıyor sıcaktan :D tamamen atölyenin 40 derece oluşundan.. sürücülerin ve motorların iyi soğutulması lazım.. haklılar onlarda, her ortamda güzel güzel görevimi yerine mi getirecem diyorlar, varsın biraz kaytarsınlar artık ne diyeyim.. sırf bunlara nazaran, dün gittim mobil klima aldım.. letgo'dan 110 tlye.. işte karşınızda, içinde Çin atomu bile bulunmayan, 1990 model Polenz Windy..

size bir itirafta bulunayım. bu alet salonumu bile buzaneye çevirmeye yetiyor... Çinli kalitesiz ve tüketici odaklı ürünlere protestolarım ve kinim halen devam etmektedir. şuan hem hava olarak, hemde kaliteli çalışma ortamı olarak rahat iş yapabiliyorum. bulursanız, kaçırmayın.. bu olay, 1970 model nilfisk G70 modelini hatırlattı.. onda da çinin ç'si bile yoktu.. ve 1970'den beri değişen tek şeyi kömürleri olmuş...

tabi bunun suçlusu, bizim alım gücümüzün düşük, kaliteli ürünlerinde fiyatlarının yüksek oluşu.. her zaman şunu söylerim, çin malı alacak kadar zengin değilim.. biraz daha para biriktirip, kaliteden ödün vermemek gerekiyor.. malesef, durumlar böyle :(

Bedavaya gelmiş gibi klima. vantilatör parası. çıkış borusu için bir delik lazım sanırım duvarda .

Forum istatistikleri

Konular
128,434
Kullanıcılar
450,358
Son üye
Mss13

Yeni konular

Geri