Cnc Makine Servo System + X/Y Laser Yazılım Full Paket Satış
Tüm Ürünler Hiç Kullanılmamış Orjinal Amerikan Malı Ürünlerdir
İhtiyaç Fazlası Olması Nedeniyle Satışa Sunulmuştur.
İmalat montaj ve bağlantı konusunda her türlü teknik destek tarafımızdan verilmektedir.

Ekli dosyalar

• KOLLMORGEN SEVO DISC MOTOR.jpg
    KOLLMORGEN SEVO DISC MOTOR.jpg
    347.9 KB · Görüntüleme: 65
  • Mach3 Cnc.jpg
    Mach3 Cnc.jpg
    348.7 KB · Görüntüleme: 66
  • G320 Servo Drive.jpg
    G320 Servo Drive.jpg
    267.1 KB · Görüntüleme: 62
1.000 dolar servo motor encoderli ?
100 dolar da gecko servo sürücüsü doğru mudur ?
peki laseri nasıl on off yapıyorsunuz ??
raster engraving yüksek hızlarda nasıl on off oluyor ?

Yapılacak işin vektörel çizimi NC/Cam yapıldıktan sonra Convert programı ile Cnc ye dönüştürür C ve M kodlarını okuyan Mach3 M kodu ile lazeri açar ve kapar yani bu işlem otomatik oluşturulur. İkinci sorunuzun cevabı ise kesim lazerleri engraving yapmazlar doğrudan doğruya kesim işlemi yaparlar engraving yapan makineler Co2 lazer ismini taşırlar.

engraving gravür bizim işimiz değil biz kesimciyiz uzmanlık alanımız kesim
kesim konusunda yardıma ihtiyacı olan varsa her konuda yardıma hazırız uzman olmadığım bir konuda yorum yapmam yanlış olur.

Değerli arkadaşım bu sistemi biz ND:YAG laser kesim sisteminde 7 yıldır kullanmaktayız. buyrun gelin sistemin nasıl çalıştığını size canlı bir şekilde gösterelim. Buna ilaveten sistem projesi 1985 yılında Bulgar asıllı bir lazer mühendisi tarafından hazırlanmış olup mühendis'in kanser'den hayatını kaybetmesi sonucu tanıtımı ve sunumu sekteye uğramıştır Armet Laser'in uzun gayreti sonucu sistem yeniden modernize edilerek hayata geçirilmiştir
sistemin en çan alıcı tarafı ise her türlü değişik projelere açık olmasıdır.
bu konuya şöyle örnek verebiliriz ya da çoğaltabiliriz sistem X/Y/Z ekseninde çalışabilir Z eksenine AutoFocus ilave edilebilir yada robot sistem olarak çalışabilir yada sağlık sektöründe kullanılabilir bunları sayısız bir şekilde çoğaltmak mümkün bu durum tamamen projeye yön verecek kişinin zekasına ve maddi durumuna bağlıdır.
Saygılar

Mühendisin akibeti beni endişelendirdi şu lazer işinden bir kez daha tırstım :)
İşin esprisi zaten bana hitap etmiyorda igilenen arkadaşlar için oldukça faydalı olabilir.

Kimin ne kadar hayata kalacağı Allahın takdiridir mühendisin kanser olmasının lazer'le bir alakası yok proje bize geldiğinde mühendis zaten 70 yaşındaydı sonuçta herkez bir gün toprak olacak.
Biz bu duruma şöyle bakıyoruz dünyaya birileri gelir birileri gider önemli olan siz hayatta iken geride ne bıraktığınızdır biz bu bayrağı onlardan aldık birilerine devredeceğiz bizden alanlar da bir başkasına devredecek biz projeyi satışa sunarız birisi çıkar ben bu projeyi bir adım daha ileriye götürürüm der bize de saygı duymak düşer olması gereken de bu zaten.

kolay gelsin öncelikle.
farklı yazılım farklı kartlarla bu işi kazıma engraving işine de dahil etsek ?? yada galvo ile yapsak fena olmaz mı ?
piyasada markalama lazerleri bu dediğiniz yag sistemi gibimidir bilemedim açıkcası.
sizinle tanışıp sisteminizi görmek isterim.
benim de farklı düşüncelerim var sizinle paylaşıp farklı projeler üretebilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,151
Kullanıcılar
449,894
Son üye
Mehmet Denizz

Yeni konular

Geri