cnc işleme merkezi üretimi

merhaba yeni bir şirket kurmayı düşünüyoruz cnc işleme merkezi konusunda 2.000.000tl sermayemiz 600m2 yerimiz ve profesyonel bir ekibimiz var konu hakkında siz değerli ustalarımızın ve büyüklerimizin yorumlarını bekliyoruz

2 milyona merkez olabilcek kadar makine alabilirmisin.
birde bence iş aldıkça makine alsan daha iyi iş almadan makineyi alıpta yatırmanın bi anlamı yok.

merhaba yeni bir şirket kurmayı düşünüyoruz cnc işleme merkezi konusunda 2.000.000tl sermayemiz 600m2 yerimiz ve profesyonel bir ekibimiz var konu hakkında siz değerli ustalarımızın ve büyüklerimizin yorumlarını bekliyoruz
Ben 2007-2008 yılında tezmaksan mak.a.ş. revizyon atelyesinde çalıştım.Revizyon atelyesinin kurulma amacı türkiyedeye de cnc üretimi yapmaktı ve bu amaçla bir tane hindistan malı bir gövde getirdiler(sanırım dahliha marka demişlerdi)Daha sonra bir tane frezeye simens kontrol sistemi taktık ve şuan piyasa iki tane o dönemde yapılmış tezgah çalışıyor!Ama kriz çıkınca proje çöpe atıldı.İnşaallah siz başarılı olursunuz!

2 milyona merkez olabilcek kadar makine alabilirmisin.
birde bence iş aldıkça makine alsan daha iyi iş almadan makineyi alıpta yatırmanın bi anlamı yok.
bi yanlış anlaşılma oldu galiba cnc alıp iş yapmayacağım direkt cncyi üreteceğiz

Ben 2007-2008 yılında tezmaksan mak.a.ş. revizyon atelyesinde çalıştım.Revizyon atelyesinin kurulma amacı türkiyedeye de cnc üretimi yapmaktı ve bu amaçla bir tane hindistan malı bir gövde getirdiler(sanırım dahliha marka demişlerdi)Daha sonra bir tane frezeye simens kontrol sistemi taktık ve şuan piyasa iki tane o dönemde yapılmış tezgah çalışıyor!Ama kriz çıkınca proje çöpe atıldı.İnşaallah siz başarılı olursunuz!
gövdeyi hindistandan getirip onu taklitmi ettiniz yoksa direkt o gövdeninin üzerinemi kurulum yaptınız

Gövdeyi hindastan getirip üstüne siemens kontrol ünitesi taktık.Ayrıca tezmaksan'nın yan kuruluşu market otomasyon da LNC cnc kontrol ünitesini getiriyor halen distribütör onlar LNC ile de bir tane GCL 2 L revizyon yapmıştık.

Gövdeyi hindastan getirip üstüne siemens kontrol ünitesi taktık.Ayrıca tezmaksan'nın yan kuruluşu market otomasyon da LNC cnc kontrol ünitesini getiriyor halen distribütör onlar LNC ile de bir tane GCL 2 L revizyon yapmıştık.
anladım biz tamamıyla mekanik aksamın en ufak parçasına kadar kendimiz üretip elektronik sistemin tamamınıda ithal düşünüyoruz

Tezsan-taksan. Yolunuz aydın, açık olsun. Ben dedim diye geri adım atmayın. Gövde maliyetini aşarsanız, gerisi benim gibilerin işi (hamaliye) herkes yapar. %51 girin hayırlı olsun.

Hayirli ugurlu olsun... hangi ildesiniz.. ne zaman faaliyet geciyorsunuz... bursa da kesser markasi ile bursa mali dik isleme merkez imalati yapilmakta incelemenizi tavsiye ederim..sadece dik islememi torna.. veya borverk tarzi makinalarda yapacakmisiniz... firmadaki konumuzun ne...

Kolay gelsin

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,852
Son üye
ddknght

Yeni konular

Geri