CNC için kesici uçlar hakkında

Bazı işler için ufak tefek birşeyler yapabilsek çok iyi olur. standart uçlar tam uygun olmuyor veya özel uçların sap çapı denkgelmiyor. 1cdromdan 2 tanemi oluyor?
Buarada özeliniz kapalımı?
evet iki tane krom çubuk var cd,dvd hatta yazıcılarda olabilir...

Güvenlik nedeni ile sanal kredi kartı oluşturarak kullanmakta fayda var.

Sadece sanal kart bilgilerinizi vermiş oluyorsunuz. Limitinizi sadece alışveriş tutarı kadar belirleyip sonrasında sıfırlayabilirsiniz. Bildiğim kadarı ile komisyon ücreti de yok.

Tek seferde en çok alışveriş tutarı 75€'dan 30€'ya düştü mü?

selamün aleyküm arkadaşlar hayırlı işleriniz olsun allah razı olsun sayfadan çok verim aldım özellikle çinden uç siparşi yönünden ilk başta tedirginindim getirmekte. getirtdim epey bi çok ama çok memmunum iyiki varsınz saygılarımla...

selamün aleyküm arkadaşlar hayırlı işleriniz olsun allah razı olsun sayfadan çok verim aldım özellikle çinden uç siparşi yönünden ilk başta tedirginindim getirmekte. getirtdim epey bi çok ama çok memmunum iyiki varsınz saygılarımla...
Alıp memnun kaldiginiz urunleride tekrar linklerini atarsaniz daha faydali bir dönüş olur kanaatindeyim.
Birde ilk kullanim iyi olabilir uc kisa vadede koreliyormu orasi daha onemli

kardeşim kalabalık sipariiş verdim yanlış aldıklarımda oldu. aslen mermer işleme yapmaktayım. burdan aldıklarımla aynı ama çok hesaplı 4 de 1 parasına benım uçlar saatlik kullanım ornegin 40 saat gibi çalışıyo köreliyo burdakilerle aynı resimlerini yollarım ama mermer işliyorum ben faydalı olur m u bilmiyorum saygılarımla

kardeşim kalabalık sipariiş verdim yanlış aldıklarımda oldu. aslen mermer işleme yapmaktayım. burdan aldıklarımla aynı ama çok hesaplı 4 de 1 parasına benım uçlar saatlik kullanım ornegin 40 saat gibi çalışıyo köreliyo burdakilerle aynı resimlerini yollarım ama mermer işliyorum ben faydalı olur m u bilmiyorum saygılarımla

Mermerde ömrünü dolduran uçlar plastik veya ahşapta kaba kesimde idare etmezmi?
-geri dönüşüm-

denemedim ama olablir aslında ama nasıl verim sıkıntılı olur pençeler koreldiği için ahşapta patlamalar yapabilir

Sabah konuya 1. sayfa ile başladım, akşam 60. sayfa ile bitirdim. Acemi bir CNC Router sahibi olarak pek çok bilgi edindim. Katkı sağlayan herkese teşekkürler.

Forum istatistikleri

Konular
128,184
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri