CCS C kursu arıyorum!!!!!

Unique

Üye
Merhaba arkadaşlar.
Ben istanbul'da ccs c kursu arıyorum. Başvurabileceğim yada açılan bir yer var mı?

kurs değil de, altaş yayıncılığın yazarı serdar çiçek olan ccs c ile pic programlama kitabını edinirsen başlangıç olarak sana yeteceği kanaatindeyim. Kurs bir yere kadar ama kendin uğraşarak öğrenirsen çok daha kalıcı olur....

Tacettin41 e kesinlikle katılıyorum Serdar Çiçek'in kitabı çok güzel bir kitap.

serdarın kitabını tek geçerim ondan iyi kurs bulmssın kesinlikle her programcının baş ucu kitabı o kitabın atmel için olanını keil uvision anlatanını veya bir benzerini ingilizcede olabilir arıyorum uzun zamandır ama dur bakalım belki buluruz

Bence ilk olarak. C dilini iyi anlatan döküman veya kitablarla başla. MCU Kontrolüne direkt dalış yapma.

Aşağı yukarı bütün kitablar(hatta fazlası) internetten bulunuyor.

ASM'yi iyi bildiğini farzediyorum.
Eğer direkt C ile işe başlarsan...
Sonra takılır kalırsın bir yerde.
Önce ASM.

ASM ile birçok yararlı kitab veya döküman var onlarla işe başla.
Sonra MCU tabanlı yazılmamış C kaynakları ile C bilgini genişlet.

Programların help dosyaları (ingilizcen varsa) çoğu kitabtan daha yararlı.

Sağolun arkadaşlar. C bilgim var ve assembly olarak pic yazabiliyorum. İşlerden pek vakit bulamadığım için böyle birşey arıyorum. Dediğiniz gibi Serdar Çiçek'in kitabını aldım. oradan çalışmaya çalışıyorum:)

Konu açılalı bayağı olmuş ama isteyen BURAYI inceleyebilir. Diğer yerlere göre hesaplı görünüyor. Bu arada Serdar Çiçek'in kitabı gerçekten de başucunda olacak bu işle ilgileneceksen. Uyumadan önce birkaç sayfa oku muhakkak :)

Merhaba arkadaşlar.
Ben istanbul'da ccs c kursu arıyorum. Başvurabileceğim yada açılan bir yer var mı?

arkadaşım haftasonu izmite gidiş geliş yapabiliyorsan Ahmet Elginkan Vakfında CCS C kursu var. Ücretsiz ve çok kaliteli kurstur. tavsiye ederim.

CCS C kursunu gitme arkadaşım , eğer ille birşeye baslayacaksan Hitech , XC8 tarafından başla derim. CCS C kursa gitmeyi hak edecek bir program değil kanımca.

Forum istatistikleri

Konular
128,477
Kullanıcılar
450,432
Son üye
malekk

Yeni konular

Geri