Can sıkmaya başladı

nacak_68

Profesyonel Üye
Son zamanlarda öğrenci ve ne olduğunu anlayamadığım bazı arkadaşların özellikle kumanda konusunda, formda en ufak bir arama yapmadan direk yardım istemeleri can sıkmaya başladı.
bazen o kadar basit konularda yardım istiyorlarki bunlar okulda ne yapıyorlar acaba diye soruyorum kendime, yoksa dalgamı geçiyorlar diyorum kendime

öğrenci arkadaşlar az kendinize yorsanız sizin için daha iyi olur.

herkese Selamlar kolay gelsin

nacak_68 sana katılıyorum. Böyle hiç araştırma yapmaya gerek duymadan direkt bana şu lazım ödevim v.s. var diyen arkadaşlara böyle yaklaşmasının ona bir şey sağlamayacağı konusunda uyarıda bulunduğumda da "yardımcı olacaksan ol yoksa bak işine!!!" gibi ergen tribi tadında düzeysiz tepkiler alabiliyorum. Bu tür polemiklerden uzak durmak adına da artık hiç bir şey yazmadan geçiyorum.

hazıra ülke olarak alıştık sebep nedir belli ister tembellik diyin ister kendiniz koyun adını haklısınız sayın arkadaşlar

Sıkmayın canınızı, kimseyi adam etmekle mükellef değiliz, bu arada bana bir devre lazım yardımcı ola-bilecek var mu?

ayrıca 5 yıldan eski ve 5 mesajın altında olan konular da temizlenmeli... çok kirlilik yaratan konular var, devamı gelmemiş nesli kesilmiş...

ayrıca 5 yıldan eski ve 5 mesajın altında olan konular da temizlenmeli... çok kirlilik yaratan konular var, devamı gelmemiş nesli kesilmiş...

Temizlenmemesinin sebebi bana göre;

Forum u misafır google vasıtasıyla aradıgına ulasmak ıcın kullanan insanlar var..
Konu Temizlenir ve silinir ise bizim 5 yıl once yazdıgımız bır yazı bugun bırıne lazım olduğunda istediği bılgıyı bulamayabilir
Temizlenmesi yerine konunun kilitlenmesi daha hoş olur diye dusunuyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,289
Kullanıcılar
450,118
Son üye
TheTwize

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri