Caddx Alarm İstanbul Teknik servisi

cozumis

Üye
iyi calismalar arkadaslar. İstanbul avrupa yakasinda Caddx alarm paneli teknik servisi ariyorum. interneten baktim bir turlu bulamadim, forumda daha once bahsettigim gbi nx8 model paneli birturlu sifirlayamadim ve artik bende saplanti haline geldi. forumdan gonullu arkadaslar varsa cumartesi isyerlerine gelip su caddx nx8 paneli calisir hale getirelim.

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

iyi calismalar arkadaslar. İstanbul avrupa yakasinda Caddx alarm paneli teknik servisi ariyorum. interneten baktim bir turlu bulamadim, forumda daha once bahsettigim gbi nx8 model paneli birturlu sifirlayamadim ve artik bende saplanti haline geldi. forumdan gonullu arkadaslar varsa cumartesi isyerlerine gelip su caddx nx8 paneli calisir hale getirelim.

proğramdan denediniz yine de resetlenmedi mi öylemi

panel sokulmus halde musterimden geldi. ve panelin muhendislik, master, vb tum sifreleri denedim izin vermiyor. programlayan arkadas tum sifreleri degistirmis. forumdanda bu konuda destek aldim, fakat son care cipi resetleme kaldi ki bunada cesaret edemedim. Ya ben yapamiyorum islemleri yada son care cip reseti. artik takimti haline geldi. cidden anlayan varsa getireyim kendim de goreyim.

cihaza baglanabilecegim , program ve ara aparat vs mevcut degil. ve daha oncedende gerceklestirmedigim bisey

istanbul avrupa yakasinda yokmu caddxin servisi??

istanbul avrupa yakasındayın bağcılarda.

cevap veren yokmu

Merhabalar

Siteyi yeni kullanan üyeyim. Eğer panelle ilgili sorununuz çözemediyseniz konu hakkında yardımcı olabilirim

Forum istatistikleri

Konular
128,330
Kullanıcılar
450,173
Son üye
selmantufekci

Yeni konular

Geri