bu saatin devresini bulabilirmisiniz?

wolfwild

Üye
Video - Böyle Saat Gördünüz Mü? - Akilli.Tv - Türkiyenin ilk video paylaşım sitesi, Komik Eğlenceli Video Portalı arkadaşlar bu saatten yapmak iöin nelere ihtiyacvar malzememler neler birde baskı devresinin elinde olan varmıdır... bu saati yapmak istiyorum da yardımcı olacbilecek arkadaşlardan yardınlarını esirgememesini rica ediyorum...

aynısı olmasada bu tip saat devreleri pic ile yapılmaktadır

elektirk teşekkür ederim işin içine pıc programlama giriyosa beni aşar...:(

ve motor step motor

kabiliyet teşekkür ederim... işin içine birde motor sürücü devresi girdi anlaşılan bu iş hayalden başka birşey dehil...

bu saatın devresı proğramı bır iki yıl once nette vardı bu aralar goremıyorum hex dosyası fılan bulunuyordu antrak.org.tr burada olması lazım eskı sayıların içinde

Video - Böyle Saat Gördünüz Mü? - Akilli.Tv - Türkiyenin ilk video paylaşım sitesi, Komik Eğlenceli Video Portalı arkadaşlar bu saatten yapmak iöin nelere ihtiyacvar malzememler neler birde baskı devresinin elinde olan varmıdır... bu saati yapmak istiyorum da yardımcı olacbilecek arkadaşlardan yardınlarını esirgememesini rica ediyorum...

bunun analog değil de dijital olanını yaptım ..yazı yazanını da yaptım gayet güzel çalışıyor..ama programlama ve mekanik kısmı sıkıntılı bu devrelerin.

2 sene önce almıştım cam çerçeve içinde olmasına rağmen çok gürültülü çalıştığı için kullanamadım pek ama saat çok harika birşey, daha sessiz bir motor ya da daha iyi izole edilmi cam çerçeve ve pille çalışanını yaparlarsa süper olur

https://www.innovativedevice.com/asp/information.asp

Forum istatistikleri

Konular
128,381
Kullanıcılar
450,262
Son üye
EminFurkan

Yeni konular

Geri