Bu motoru nerden bulurum ??

altaş

Üye
s.a arkadaşlar paletli tank robotum için 1 adet Dual Motor GearBox (Dişli Kutulu Çift Motorlu Set) - Robit Teknoloji Online Alışveriş Sitesi - Hazır Kitler - Sparkfun - Robit Teknoloji Online Alışveriş Sitesi bu motordan lazım şu an için hem stok sıkıntısı var hemd eoldukça pahalı. acaba bu motorun yerine başka ne kullanılabilirim ? veya hangi oyuncak içinden bu dişli kutusu ve motoru çıkıyor yardımcı olursanız seviniirm....

yav arkadaşlar koskoca forumd aşunun ne olduğunu bilen bir Allahın kulu yok mu ????
kça gündür arıyorum bir motor bulamadık anasını satım sanki bulunmaz hint kumaşı.....

ıyı guzel dersın arkadaşım yanlız resımı ben goremedım açılmıyor merak etmedım değıl motor rewsmını gorebılseydık belkı tanıdık bır malzeme olabılırdı

bulmuşsun ya arkadaşım havale et yollasınlar

altaş arkadasım verdiğiniz site den almanızı tavsiye ederim. hazır orada varken alın zaten bundan ucuzunu bulamazsınız.

yav arkadaşlar ya siz anlamak istemiyorsunuz yada ben anlatamıyorum ... !!! :( :(
birçok firmada stok sıkıntısı var yani o ürün görmeniz için o sitenin linkini verdim ben o sitede stok yok anlatabildm mi ??? dikkatli bakmadınız herhalde ?????

şişli perpadan alırsın onu

tercihen uzaktan kumandalı oyuncak araba veya başka pilli arabaların motor dişli gurubundan iki tanesi ile olabilir.
Zaten çocuklar bunları çabuk bozuyor. Parçaları alınabilir.

Eski konuyu hortlatmak gibi olucak ama üslubunuz biraz ağır olmuş
yav arkadaşlar ya siz anlamak istemiyorsunuz yada ben anlatamıyorum ... !!! :( :(
birçok firmada stok sıkıntısı var yani o ürün görmeniz için o sitenin linkini verdim ben o sitede stok yok anlatabildm mi ??? dikkatli bakmadınız herhalde ?????

Biraz daha özen göstermenizi tavsiye ederim o arkadaş sizi anlamamış olabilir fakat sizin de sorunuz pek açıklayıcı değil ayrıca ürün sparkfun ithal ürün olduğu için pek çok yerde rahatlıkla bulabilirsiniz fiyatı da gayet uygun....

Forum istatistikleri

Konular
128,367
Kullanıcılar
450,239
Son üye
zabziro

Yeni konular

Geri