Bu düğmeyi Türkiye'de nereden alabilirim.

alibeyamca

Üye
Merhaba, 22mm iki pozisyonlu kalıcı ON / OFF düğme arıyorum. Pek çok yerden aldım, sanırım aynı fabrika yada aynı kalıp farklı markalarla dağıtılıyor. Çok tozlu bir ortamda kullanıyorum ve çok çabuk bozuluyorlar. IP65 yada IP68 koruma sınıflı diye satılan düğmeler ilk günden bile bozulup takılma yapabiliyor. Bu düğmenin kalitelisini satan bir yer biliyor musunuz?

61034UCMVuL._AC_SL1500_.jpg

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Emas' ın internet sayfasından istediğiniz tip butonu bulabilirsiniz. Bazılarına ilave kontak ve ışık bloğu da takılabiliyor.

bazen değişik çözümler üretmek iyidir. makineyi bilmediğim için en basit düşüncemi söyleyeyim. butonun üzerine bisiklet iç lastiğinden bir daire ve derby tipi bir yapıştırıcı ile yapıştırmanızda fayda var. sudan tozdan kirden korumanın en iyi yolu budur. bir kaç makinede kullandık işe yaradı. en azında buton çalışma süresi uzar.

Metal mandal buton neden kullanmıyorsunuz? Çok daha sağlamdır ve tozdan kirden daha az etkilenir.
Aradığınız ürüne benziyor mu ?
Elektrix.com a aradığınız ürünü sorabilirsiniz ellerinde yoksa bile sipariş edebilirler.

Değerli cevaplarınız için teşekkürler, hepsini inceliyorum.

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,977
Son üye
keskiyan

Yeni konular

Geri