Bir elektrikçi evde bos vakitlerinde nasıl para kazanabilir ?

Ben kimsenin elinden işini almıoyorum kardeş o fakir dediğin insanlar benim gbi düşünseydi zaten fakir olmamıs olurdu ama insanlar tembel calısmıo iş begenmio sürekli serserilik peşinde buda benim sucum değil benimde cocugum olucak yakında benim amacım zengin olmak değil azda olsa giderleri kapatmak kardeş anladın ? Herkezin paraya ihtiyacı vardır ben ne birini ekmeğine göz dikiorm nede rızkını yiyorum düşüncen cok yanlıs
Allah(c.c) analı babalı büyütsün vatana millete hayırlı evlat olur inş. çok çalışıp çok para kazanacağına aldanma bedenin dinlenmeye de ihtiyacı var daha sonra sağlığın için para harcayacaksın, hem ailen büyüecek paradan çok onların yanında olman daha da önemli kardeşim

Şimdi banada dokunuyo bu laflar. Benimde işim gereği çok boş vaktim oluyor. Kahve hayatım hiç olmadı olmayacak. Öncelikle vaktimi iyi değerlendirmek, çok sevdiğim ancak şuan ayrı yaşadığım elektrikçilik mesleğimi yapmak, özellikle panoculuğu öğrenmek istiyorum, biraz temel çook merak var 3. Sırada da azda olsa bi ek gelir elde edebileceğim bir işi bende arıyorum. Ankara' dan selamlar.

Cok calisan bir millet degiliz malesef.
Imkan varsa daha cok calismaliyiz.
Allah herkesin rizgini kaderine yazmistir ne fazlasini alabilir nede eksigini kimse kimsenin rizgini degistiremez.

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

neden çalışana engel olunuyorkı gıdıp kahve koşelerınde al kızı ver papazı dahamı ıyı olur benım bır arkadaşım var benden zorla iş alıyor evınde hanımıyla çocuklarıyla montaj yapıyor iş azda olsa arkadaşımın cepınde ekstradan bır gelır harçlık hıç harçlıksız vkalmıyor bende zamanında yapıyordum mesai çikişi uç dört fabrıkada Bakım onarım yapıyordum yoruluyormuydum hayır karşiliğini aldığım iş olduğu için zevk alıyordum maaşımdan değerlıydı o kazandığım para

Allah(c.c) analı babalı büyütsün vatana millete hayırlı evlat olur inş. çok çalışıp çok para kazanacağına aldanma bedenin dinlenmeye de ihtiyacı var daha sonra sağlığın için para harcayacaksın, hem ailen büyüecek paradan çok onların yanında olman daha da önemli kardeşim
Saol kardeşim inş. Ama bn zaten yeterince onlara vakit ayırıyorum ama kim eşine ve cocuguna daha iyi bi hayat sunmak istemezki ?
bende bunu yapmak istiorum eger ewliysen anlarsn aylık 200-300 tl bile bi ek gelirin olması daha cok imkan demektir

Şimdi banada dokunuyo bu laflar. Benimde işim gereği çok boş vaktim oluyor. Kahve hayatım hiç olmadı olmayacak. Öncelikle vaktimi iyi değerlendirmek, çok sevdiğim ancak şuan ayrı yaşadığım elektrikçilik mesleğimi yapmak, özellikle panoculuğu öğrenmek istiyorum, biraz temel çook merak var 3. Sırada da azda olsa bi ek gelir elde edebileceğim bir işi bende arıyorum. Ankara' dan selamlar.
Panoculuk biraz kafanı yormakla yapabileceğin en basit iş ugrasırsan cabuk ogrenirsin ve bence gercekten ogrenilmesi greken bi branj ewde bile ugrasarak otomatik kumandayı fln ogrene ibilirsin

neden çalışana engel olunuyorkı gıdıp kahve koşelerınde al kızı ver papazı dahamı ıyı olur benım bır arkadaşım var benden zorla iş alıyor evınde hanımıyla çocuklarıyla montaj yapıyor iş azda olsa arkadaşımın cepınde ekstradan bır gelır harçlık hıç harçlıksız vkalmıyor bende zamanında yapıyordum mesai çikişi uç dört fabrıkada bakım onarım yapıyordum yoruluyormuydum hayır karşiliğini aldığım iş olduğu için zevk alıyordum maaşımdan değerlıydı o kazandığım para
Kesinlikle sana katılıyorum ...

merhaba istanbuldaysanız butçenıze ek gelır duşunuyorsanız geçmışte kaldı irtıbatım kesık şuan ama ararsanız bulursunuz buyuk firmalar evlere elektronik kart montajı verıyorlar benım bır akrabam bu kapi zili diyafon bu işi yapan firmaya parça başi iş yapıyordu evde uç kişi çalışıyordu kazandıkları parayla umranıyede ev aldılar basıt deyıp geçilecek iş değıl bence araştır evde eşinle çocuklarınla oyun oynar gıbı iş yapmış olursun eskişehirde ben verıyorum bir arkadaşima benım imzadaki web sayfasındaki cihazları montaj yaptırıyorum fazla iş çikaramasamda arkadaşim harçlıksız kalmıyor yukarda yazdığım gıbı evde yemekten sonra çocukları var onlar iş olarak duşunduklerını sanmıyorum oyun oynuyorlar örnek babalarının onune transistor drenç kondansatör vs kolaylık olsun dıye dızıyorlar dip malzemelı montajda malzemelerı karta takıyorlar az yardım değıl ben günde 5 kart yapıyorum arkadaşım bır gecede 20 tane montaj yapıyor ek gelır olarak duşunulecek iş

Kesinlikle sana katılıyorum ...

merhaba istanbuldaysanız butçenıze ek gelır duşunuyorsanız geçmışte kaldı irtıbatım kesık şuan ama ararsanız bulursunuz buyuk firmalar evlere elektronik kart montajı verıyorlar benım bır akrabam bu kapi zili diyafon bu işi yapan firmaya parça başi iş yapıyordu evde uç kişi çalışıyordu kazandıkları parayla umranıyede ev aldılar basıt deyıp geçilecek iş değıl bence araştır evde eşinle çocuklarınla oyun oynar gıbı iş yapmış olursun eskişehirde ben verıyorum bir arkadaşima benım imzadaki web sayfasındaki cihazları montaj yaptırıyorum fazla iş çikaramasamda arkadaşim harçlıksız kalmıyor yukarda yazdığım gıbı evde yemekten sonra çocukları var onlar iş olarak duşunduklerını sanmıyorum oyun oynuyorlar örnek babalarının onune transistor drenç kondansatör vs kolaylık olsun dıye dızıyorlar dip malzemelı montajda malzemelerı karta takıyorlar az yardım değıl ben günde 5 kart yapıyorum arkadaşım bır gecede 20 tane montaj yapıyor ek gelır olarak duşunulecek iş
Çorlu da var mı acaba?

Sakaryada da olsa fena olmaz hani :)

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Forum istatistikleri

Konular
128,354
Kullanıcılar
450,212
Son üye
salamakas

Yeni konular

Geri