Bir buton ileri geri ve durdurma PLC

Bir butona basıldığında bir yönde dönen motor yine aynı butona basılınca durmakta ve yine aynı butona basılırsa motor ters yönde dönecektir motor hangi yönde çalışırsa çalışssın 20 saniye çalışacaktır Ladder diyagramını çiziniz

Bir butona basıldığında bir yönde dönen motor yine aynı butona basılınca durmakta ve yine aynı butona basılırsa motor ters yönde dönecektir motor hangi yönde çalışırsa çalışssın 20 saniye çalışacaktır Ladder diyagramını çiziniz
Emredersiniz komutanım.

Slm. Soruyu direkt buraya yazıp herhangi bir açıklamada bulunmayışın emri baki yapıyormuşsun gibi intiba bırakıyor. Sanki öğretmen sensin forumdaki herkes öğrencin...
Soru sorma ve yardım isteme usulünüz çok garip.
Vakit ayırıp bunları yazdığım için bile şaşırıyorum kendime!

Slm. Soruyu direkt buraya yazıp herhangi bir açıklamada bulunmayışın emri baki yapıyormuşsun gibi intiba bırakıyor. Sanki öğretmen sensin forumdaki herkes öğrencin...
Soru sorma ve yardım isteme usulünüz çok garip.
Vakit ayırıp bunları yazdığım için bile şaşırıyorum kendime!
Kusura bakmayın benim hatam

bu saatte bukadar evdeki bilgisayarda microwin vardi onda yaptim adresleri ve aciklamayi hocana kendin yap diye yapmadim. 2. sayfayi koyacağım şimdi
20160105_000210.jpg

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri