Beijer Upload Şifresi...

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
plc den açmaz ama

doğru şifre ekrandan giriliyor

tabiki master şifre de proğramcı tarafından değiştirilmiş olabilir

Moderatör tarafında düzenlendi:
hex editörleriyle bayağ uğraştım ama pek de somut bir sonuç yakalayamadım....comlite32 ,logcomspy software bulamadım nette örnekleri var.

hocam plc nin içeriğini görebildiyseniz operatör paneli ile uğraşmanıza gerek yok bence buradaki giriş çıkışlardan arızayı çözebilirsiniz

bu plc prog. aslında baska makinanındı ama arızalı makinada da işe yarar sanırım,hmı ya gelincede aslında hmı da 1 tane I/OFIELD var onun adresi lazımdı,plc artık yi açabildiğim için adresleri elimdeki başka bir plc ye yazıp hepsine farklı rakamlar move layıp o ADRESİN hangisi olduğunu bulabilirim,diye düşünüyorum...yardımlarınız için teşekkür ederim.

bu arada fatek yetkilileriylede konuştum master şifreden başka bir yok diyorlar :)

ben teşekkür ederim allah yardımcınız olsun kolaylıklar diliyorum

upload yada download esnasında op ekranında şifre istiyorsa dokuz adet 1 girmelisiniz.

Ayar değiştirilmediyse, H-Designer'de şifre genelde 222183600 olur.
Bir dene istersen.

222183600 denedim olmadı...

upload şifresi farklı ise : sn balba 9 tane 1in mantığı nedir...

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri