Bakım programı

EKRANDA RESIMLER ÇOK YAVAS ACILIYOR

bu programı sadece acces veri tabanıyla bu tür Bakım programına örnek olsun diye gönderdim.
seramik fabrikasında çalışıyorum.motor varyator vs elemanlar röleler kontaktörler elektronik kartlar
kısaca arıza sebebi ne, o arızadan ne kadar kayıp var vs.
işletmedeki 1 yıl içinde hangi bölümde ne kadar arıza olmuş ve bu arıza sebepleri ne bu bilgileri excel tablosuna atıyor.grup grup veriyor.
acces ve excel için örnek olsun diye gönderdim.
herkes kendi çalıştığı birime göre acceste standart verileri girip aynı tabloyu excele gönderip oluşturabilir.
selamlar

programı açmak için turgay dosyasını açtıktan sonra formların içindeki duruşlar dosyasını açıyorsunuz.
acces veri tabanında program geliyor.verileri giriyorsunuz. acces size verileri excele atıp tablo olarak veriyor.

bu programda cok ıyı bır bakım programı cok fazla detaylı bulunabılecek en ıyısı sanırım...ıncele bakalım

Dosyayı göremedim.Bir daha yükleyebilirmisiniz.

programı açmak için turgay dosyasını açtıktan sonra formların içindeki duruşlar dosyasını açıyorsunuz.
acces veri tabanında program geliyor.verileri giriyorsunuz. acces size verileri excele atıp tablo olarak veriyor.

programı işletmemizde kullanmaya başladık ellerine saglık

bende elektronik bakım ve mekanik bakım için böyle birşey arıyorum periyodik bakım zamanını hngi firmaya kaçta gidileceğini ajanda gibi alarm veren ayrıca oluşan arızaların kayıt altına alınabilmesi için bir teknik servis programı gibi programa ihtiyacım var

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri