başka odadan uzaktan kumanda

evde ikitane tv'm var biri oturma odamda biri yatak odamda ben tek uydu alıcısı ile "iki tvde nasıl izlerim" diye düşünürken aklıma bi fikir geldi ama parçalar hakkında hiç bir fikrim yok

kumanda alıcısı ve vericisi alsam (alıcı ve verici devresini bilmiyorum) alıcıyı yatak odamda tv nin yanına yerleştirsem vericiyide uydu alıcısının ön tarafına yerleştirirsem yatak odasında kumanda ile istediğim kanalı seyredebilirmiyim ?

uydu alıcısından skart girişini iki tv ye görüntü verecek şekilde modifiye ettim şuanda sabit kanal izlemek zorunda kaldım.

uzaktan kumanda ile yatak odasından kanal nasıl değiştirebilirim yada gidip bi uydu alıcısı daha mı alayım?

ilgilenen herkese teşekkür ederim.

İnternetten alışveriş sitelerinde bu tip cihazlar satılıyor.Ben aldım kullanıyorum.Olduça da memnunum.
Alalı çok olduğum için,nereden aldığımı hatırlayamadım.İnternette araştırırsanız bulbilirsiniz.
Bu cihazın dışında ikinci bir dekodır almak zorunluluğunuzda olacak.

Her televİzyondan farkli kanal İzlemek İstİyorsun. İkİ tane dokoder kullanman gerek sadece baska odadan kanal deĞİŞtİrmek İstersen rf frekansli kumanda alman yeterlİ.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri