Av in girişi hakkinda

Merhaba değerli usta arkadaşlarım elimde av in girişli navigasyon var ben buna mini scart li uydu alıcısı takip görüntüsünü navigasyon a aktarabilir miyim (not elimde rf modülator var gerekirse kullanıcam ) hayırlı isler

Ben gormedim boyle bir alet ama av girisi kompozit giris yani ses ve goruntunun ust uste bindigi bir sistemdir.

Scart ise goruntu renk ve ses bilgileri ayri ayri gelir. icinde kompozit cikista var diye hatirliyorum. piyasada su sekilde donusturuculer var. scarttan rca kompozite donup deneyebilirsin. tabi birde size mini scarttan scarta donmeniz lazim.

ptor-Scart-to-RCA-Composite_S-Video-and-LR-Audio-1.jpg

Merhaba değerli usta arkadaşlarım elimde av in girişli navigasyon var ben buna mini scart li uydu alıcısı takip görüntüsünü navigasyon a aktarabilir miyim (not elimde rf modülator var gerekirse kullanıcam ) hayırlı isler

Merhabalar,
Vakti zamanında bahçeye kurmuş olduğum kameraların lens ayarlarında kullanmak için av girişli bir navigasyon (Navitech VR-761T Primo, 7'' TV'li Speak & Go) almıştım. Hem navigasyon hemde bu işlerde işimi görmesini amaçlamıştım. Çok uğraştım ama av soketinden görüntüyü navigasyona monitör olarak kullanmak için aktaramamıştım. En son cihazı da iade edip ufak park monitörlerinden aldım oda arızalı çıkınca çinden usb-video dönüştürücü (resimdeki cihazdan) bilgisayara görüntüyü aktararak işimi görmüştüm.
Video-Capture-Card-Audio-AV-Easier-Cap.jpg_640x640.jpg
getirtip
Yani sonuç olarak navigasyonu ekran niyetine kullanma fikri benim çabalarım sonucunda yaş çıkmıştı. Umarım siz sonuç alabilirsiniz.

Bazı skart cihazlarında ayrıyetten av çıkışı mevcut (hdm lilerde bile) bu modellerden birisini teknoloji mağazasında denettirin sonuç başarılıysa satın alırsın.

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,916
Son üye
adil.degirmenci

Yeni konular

Geri