Audio konuşma cihazı bağlantı şeması?

arkadaşlar bana audio konusunda yardımcı olursanız sevinirim erkomi santralibulunan bir binanın santralini kapıcı dayresinden yandaireye aldım bu eskitip kapıcılı sistem sökülen yerede audio sa301 diafonu taktım fakat onun klemensi ve santralin klemensleri faklı bağladım fakat abuk subuk sesler çıkmaya başladı bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim bağlantı şemaları varsa memnun olurum teşekkürler

Emeğinize Sağlık Arkadaşlar Şimdiye Kadar Aradığım Konularda Hep Yardımcı oldunuz ... Teşekkürler

arkadaşlar audio bağlantı şemasında mizim sesimiz dış kapıya gitmiyo aşagıdan ses geliyo ben utuyu açtım yeşil kaplo boş şemada 4 de boş ve yeşil yazıyo fakat altının pulu yoktu ben 10 numaradaki pulu alıp 4 noya taktım ama yine sesimiz giitmiyo 10 noya takıpta denedim yinede gitmiyo neden acaba

Arkadaşlar selam öncelikle benim as 202 audio ciğazım ziller kapı otomatikleri herşey çalışıyor diafonlarda zillerde konuşma sisteminde tık yok neden olabilir yanlızca konuşma sistemi çalışmıyor

Arkadaşlar selam öncelikle benim as 202 audio ciğazım ziller kapı otomatikleri herşey çalışıyor diafonlarda zillerde konuşma sisteminde tık yok neden olabilir yanlızca konuşma sistemi çalışmıyor

Merhabalar
Santral klemensinde bununan 14-15 hoparlör uclarını avometre ile ohm kademesinde 8 ohm olup olmadığını kontrol ediniz.
Sistemde santralden ziller çalışıyorsa ve paneldeki hoparlör sağlamsa muhtemelen santralde arıza vardır.

arkadaşlar audio bağlantı şemasında mizim sesimiz dış kapıya gitmiyo aşagıdan ses geliyo ben utuyu açtım yeşil kaplo boş şemada 4 de boş ve yeşil yazıyo fakat altının pulu yoktu ben 10 numaradaki pulu alıp 4 noya taktım ama yine sesimiz giitmiyo 10 noya takıpta denedim yinede gitmiyo neden acaba

Merhabalar
Bahsettiğiniz sistem as serisi veya 8+n sistemi ise 4 nolu yeşil kablo şubenizde eğer "kapıcı" butonu varsa kullanılır. (10 nolu klemens zil dönüş devresi)
"Kapı" butonu bastağınızda sesiniz zil paneline gitmiyorsa, tüm binada sorun varsa eğer muhtemelen kablolama veya santralden, tek sizde problem varsa sorun şubededir.

s.a arkadaşlar bu şubede her daireye ayrı renkte zil dönüşü nasıl yapılıo bilen varmı....

Audio as 200 modelli konuşma cihazının bağlantı şemasını nerden bulabilriz... Teşekkürler!

mwerhaba ben bu audio kablolu kapi zılını kablosuz hale getıreceğım okadarda zor bışey değıl yanlız satabılırmıyım bılmıyorum:)

Slm arkadaşlar
ev tadilatı sırasında sıva ustası şubedeki tüm kabloları koparmış ve şube panosunu kırmış ben sa 201 alarak evime takdım fakat santralden gelen renklerde şubedeki renkler uyuşmuyor,
deneme yanılmayla kapı otomatiğini 7 ve 8 nolu üçlara bağladım. çalışıyor
santraldan gelen 19 voltluk dc akım olduğunu gördüm bu + ve - ucu şubede nerelere bağlamam gerekiyor bulamadım
Yardımcı olursanız sevinirim

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,991
Son üye
multiroots

Yeni konular

Geri