ATV 58

leopard

Üye
arkadaşlar herkeze selamlar ATV 58 sürücünün parametre değerlerini istenilen değerlere ayarlıyorum enerji kesilmezse ayarladığım değerlerde sorunsuz şekilde çalışıyor fakat elektrik kesildiği taktirde ayarlanan değerler eski haline geliyor.yani tekar ayar yapmam gerekiyor.kısacası ayarladığım parametre değerlerini hafızaya alamıyorum yardımlarınızı bekliyorum saygılar

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Selam,

Ayarladığınız değerleri tutan işlemciye ait bir pil vardır. Pil arızalı veya bitmiştir. Değiştirmekte fayda var.

Analyzer

Analyzer arkadaşım öncelikle ilginize teşekkür ederim. sürücünün sizin söylediğiniz gibi işlemcinin hafıza pili yok.
ATV 58 sürücünün parametre değerlerini istenilen değerlere ayarlıyorum enerji kesilmezse ayarladığım değerlerde sorunsuz şekilde çalışıyor fakat elektrik kesildiği taktirde ayarlanan değerler eski haline geliyor.yani tekar ayar yapmam gerekiyor.kısacası ayarladığım parametre değerlerini hafızaya alamıyorum arızam devam ediyor yardımlarınızı bekliyorum saygılar

Forum istatistikleri

Konular
128,237
Kullanıcılar
450,046
Son üye
premier92

Yeni konular

Geri