Asansöre Kamera

asansöre kamara takma amacınız ne için acaba öğrene bilirmiyiz merak ettim

ben de asansöre kamera taktım fakat taktığım yer valilik olduğu için herhangi bir yasal sorun yaşamadım diğer arkadaşlarında dediği gibi asansör firmasından teknik destek almanızda fayda var çünkü kablolama için asansör boşluğuna inmeniz gerekyor

kabloya gerek yok. 2 watt'lık hatta 1 watt'lık 2.4 ghz vericiler işini görür.

kabloya gerek yok. 2 watt'lık hatta 1 watt'lık 2.4 ghz vericiler işini görür.

sayın mutkan
asansörde kablosuz kamerayı nasıl çalıştırmayı düşünüyorsunz merak ettim asansör yerinde durmayacak sürekli hareket halinde zemin kattan 8 . kata çıkıcak nasıl yapıcaksınız bir açıklarmısınız yada yaptınızmı saygılar

Arkadaşlar asansöre kamera takılırmı? Kablosu nasıl çekilir?

arkadaşım ilk önce şunu söleyeyim kanunen asansöre kamera takmak yasaktır
haaa illede takacam diyorsan kamera görüntüsü AV olduğundan bütün kablolardan taşınır tabi kısa mesafede asansör kabinine inen kontrol kablosunda boş olan vardır asansör kulesine kadar kaliteli bir kablo ile taşı
ordan asansör cünün ayrdmıyla kabine inen kumanda kablolarını kullan işini görür

Arkadaşlar asansöre kamera takılırmı? Kablosu nasıl çekilir?
Evet takılır çokda güzel çalışır (Ben daha önce defalarca yaptım) Asansör içine kadar gelen kablo mevcut aynı kabloyu takip ederek panoya kadar ulaşırsın. Dikkat etmen tek nokta kablo kalitesi. Kablon sürekli hareket halinde olacak diğer kablolarla birlikte...

iyi paylaşım

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
449,998
Son üye
Muharrem_Arslan

Yeni konular

Geri