Arkadaşlar Bir Çok konuda yardım eder misiniz :)

zaza1221

Üye
1) CNC hakkında her türlü bilgiyi gönderirmisiniz.teorik bilgilerden devre şemalarına,program çizimlerine... yani kısaca aklınıza gelebilecek her türlü bilgiyi uploed edip link adresini veya siz benim direk e postama gönderir misiniz Lütfen
(***********@hotmail.com)
2)Sizde veya çevrenizde Adope CS4 eğitim videoları var mı varsa onları da gönderir misiniz Lütfen.
3)Açık vede net gayet düzgün karmaşık olmayan çok kolayda olmayan jet veya uçak taslakları da varsa onuda gönderir misiniz Lütfen
4)Birde :) ben professional havya almayı düşünüyorum sizin tavsiye edeceğiniz marka vede ürün hangisidir en kaliteli olan vede özellik bakımından da bayağı olan :D

Herhalde fazla şey söyledim ama biriktirdim sordum :D:)Bunları söylememin sebebi sizin bilginiz vardır(tecrübe başta) vede arkadaş çevrenizde geniştirbunları lütfen soruşturup bana öyle cevap yazınız çünkü arkadaşlarınızdan soruşturursanız ben inanıyorum ki elbette cevap çıkacaktır.SORULARIM AÇIK VEDE NET :D
ŞİMDİDEN ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜRLER....
NOT:Burdaki yazıyı arkadaş listemde kayıtlı olan herkese gönderdim hanginizden cevap gelirse :)
NOT:İnşallah doğru yerde paylaştım :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
450,000
Son üye
ozproje46

Yeni konular

Geri