Ariston Avl 108 çamaşır makinası Durmuyor

benimde ariston çamaşır makinesi su alıp dönüyor ve durmuyor.2 defa teknik servis geldi su tahliyesinde sorun var ve su alamıyor dediler fakat bu sorun yok.resimdeki en üstte 3s yazan yer yanıp sönüyor.

çamaşır makinem su alıyor fakat sonrasında hiç bir işlem yapmıyor,bazen program düğmesi kendiliğinden boş konuma gelene kadar dönüyor ve sonrasında yine hiç bir işlem yapmıyor,tekrar programlıyorum tekrar su alıyor ve yine hiç bir işlem yapmıyor,yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

çamaşır makinem su alıyor fakat sonrasında hiç bir işlem yapmıyor,bazen program düğmesi kendiliğinden boş konuma gelene kadar dönüyor ve sonrasında yine hiç bir işlem yapmıyor,tekrar programlıyorum tekrar su alıyor ve yine hiç bir işlem yapmıyor,yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
Motor komurlerini kontrol et

arkadaşlar bende ariston avd12x çamaşır makinası var h20 arıza kodu veriyor su az geliyo diye okudum hortumları ve deterjan bölmesini porçözle temizledim fakat gene aynı arızayı verdi makina yıkamaya geçiyor fakat sıkma sembol ışıgı yanmıyor bu nedenlede makina yıkamayı bitirmiyor kalan süre 1 dakika diyor fakat bu bir dakika hiç bitmiyor makinada yavaş devirde dönüpduruyor.bana bu konuda yardımcı olabilirseniz çok teşekkür ederim.tüm ustalara saygılar

Filtreleri kontro et.
Kanalizasyon hortumunu kontrol et.Enmis ola bilir.su devamli akiyor ola bilir.
Preostati ve preostat hortumunu kontrol et.
En sonda ana karti yenisiyle deyisdir

Forum istatistikleri

Konular
128,222
Kullanıcılar
450,008
Son üye
velicetin06

Yeni konular

Geri